Meble dla dzieci

Meble dla dzieci

Meble Futura to firma posiadająca wyłącznie polski kapitał. Wszystkie zdjęcia pochodzą z tej samej strony internetowej Zdaje się, że urządzili tam konkurs, czy coś w tym stylu. Wybrałam to, co mi się podobało najbardziej, ale jest tam cała masa pięknych inspiracji. Pełną listę zgłoszeń znajdziecie TU , po prostu klikajcie w tytuły.

Ehh mirki wczoraj miałam urodziny ale z faktu, że przeprowadziłam się do stolicy nie mam tu znajomych. Więc kolejny rok w samotności, nigdzie nie wychodzę bo nie mam z kim i nawet nie mam gdzie ich zapoznać. pracuje tylko z dwiema osobami które są odemnie wiele starsze. Niby Warszawa dużo ludzi ale ja mam chyba klątwę na sobie ze nie mam żadnych przyjaciół. Kiedyś nawet się wybrałam do jednego z pubów z grami ale głupio zagadać do grupy osób (╯︵╰,) może kiedyś będzie lepiej. A życzenia to złożyła mi tylko mama z babcią.

@ Calinda : Co? Biorąc najlepiej wyposażoną Trójke nie dobijesz do 115k. Na, w tym momencie, 5 wersji wyposażenia, ta na zdjęciu to 4, wyżej jest tylko SkyPassion. I ta wersja kosztowała okolo 87 tysięcy i to z gruncie rzeczy bezsensowna dopłata 2100 do nawigacji.

@ Devillo777 : zegary dziecięce No właśnie nie znajdziesz moim zdaniem za 140. Może jak pisał @ pieczywowewiadrze , istnieją jakieś promocje w Ibisie, ale jak ostatni raz brałem kilka lat temu dwójkę we w miarę przyzwoitym hotelu , to płaciłem bodajże 180, albo więcej. Przy czym nie ma co patrzeć na niższy standard, bo norki potrafią mieć podobne, albo i wyższe ceny.

Tuż przed godziną 22.00 się jednak udało. Pacjent został przyjęty do szpitala, a Kuba i Kacper jadą dalej. – Bardzo często jest tak, że ani razu podczas 12-godzinnego dyżuru nie zjeżdżamy do bazy – mówi Kacper, gdy wyjeżdżają za bramę szpitala… i słyszą kolejne wezwanie. Do pacjentki, która się przewróciła. Na miejscu są po kilku minutach. Okazuje się jednak, że starsza pani wcale nie upadła, lecz cierpi z powodu nowotworu i przerzutów. Pacjentka nie zażyła leków przeciwbólowych przepisanych jej przez lekarza, ale chciała za to, by ratownicy zabrali ją do szpitala i zrobili zdjęcie rentgenowskie. – Niestety, musi się pani udać do lekarza rodzinnego. Nie możemy pani zabrać do szpitala. Jesteśmy zespołami, które przyjeżdżają w razie zagrożenia życia pacjenta – poucza ją ratownik i zaleca, które zapisane przez lekarza leki może wziąć w razie bólu.

@ fezix : mieszkałem na 6. Czułem się odizolowany od tego co działo się przy ulicy. Komary były, ale nie mam porównania do tego ile ich było na parterze. Winda nigdy się nie zepsuła (przynajmniej nie przy mnie). Nie wiało (nie wiem ludziom do mieszkania wieje czy co). Ogólnie bardzo spoko.

I już się bałem powiedzieć, że to on bo by mi nie uwierzyli a może jeszcze dostałbym wpierdol za szkalowanie ich sławnego klienta. Zresztą nie chciałem nic tłumaczyć tylko jak najszybciej stamtąd spierdalać. Dostałem rolkę ręczników papierowych, wziąłem gówno przez ręcznik (dobrze, że było twarde bo inaczej to bym przez godzinę czyścił) i pytam gdzie to mogę wyrzucić. Mirki drą poduszki dziecięce mordę, że na pewno nie u nich, mam to zabierać ze sobą i spierdalać.