Aplikacja Everton nie jest zgodne z kamieni. Martinez chce zmienić porządek społeczny

Everton nadal nie podda. Jego elita Środkowy obrońca John Stones nie pozwolił Chelsea już i zgodnie z menedżera Roberta Martíneze trzy razy i po prostu na to pozwolić. We wtorek, podczas gdy gracze Toffi otrzymała oficjalny wniosek o przeniesienie, ale wczoraj wyjechał do startu w Pucharze przeciwko Barnsley i dziś rano młody rozgrywający formalnie wniosek zawiedzie…

Everton odrzucenie dyscypliny większe kluby, jak się wydaje, naprawdę oddają.

Już w 2013 roku, podobnie opór Manchester United, która w swoich szeregach silnie przyciągane Leighton Baines. Ceniona lewej obronie i ostatecznie pozostał wzgórze wkrótce podpisał długoterminowy kontrakt

Sprawa John Stones, jednak z Baines różni się pod wieloma względami.; konieczne tylko w tym momencie, że kamienie postanowił wziąć sytuację w swoje ręce.Istnieje zasadnicza różnica polega jednak w wieku aktorów.

Kamienie niedawno udał się do Czech jako członek ekspedycji angielskiej „21” na koszulce klubu Liverpool tak daleko, a ze względu na liczne kontuzje nad głową tylko w 47 pojedynkach ligowych.

Tylko dlatego, że są one tak młody piłkarz, również powiedział Roberto Martínez czuł niemal moralny obowiązek zrobić bardziej ambitny klub nie do sprzedania.

„lubimy to będziemy go chronić i dać mu wszystko, czego potrzeba, aby piłka nożna cieszył. nawet w trudnych czasach nie dla niego, będziemy. „ ogłoszony Hiszpana emocjonalnie po wyścigu kubek z Barnsley, przeciwko któremu Kamienie niespodziewanie włączył się w składzie.

” Wdrożenie Jana nie wątpię w najmniejszym stopniu.Ale to jest sprawa dla władz piłkarskich. Z tym trzeba coś zrobić „ grzmiał później Martinez, odnosząc się do faktu, że okno rynek transferowy jest otwarty, a czas od dawna odgrywały ważną konkurencyjne mecze.

” Gdzie to się skończy?Pozwalamy gracze mieli wyrzutów zamiast dumą reprezentować barwy swojego klubu? „ zapytał retorycznie 42letý trener. ” Gracze są też ludzie, a ludzie zasługują na czas, aby pomyśleć o następnych krokach w mojej karierze. „

„Ale to nie jest możliwe, gdy masz oficjalne mecze, Wielka gra, możliwość walki drogę do Wembley.” fretted Martínez po ekscytującym thrillerze, co spowodowało w toku jego ulubioną oddziały po wygranej. 5: 3 w godzinach nadliczbowych

to z powodu obowiązków w Capital One Cup z Evertonem również umieścić Stonesovy odrzucenie wniosku transferowego „Dzisiaj był dzień spotkania oraz mecze powinny być priorytetem..Odrzucić go rano, a potem będziemy kontynuować w nasze sprawy, „ mówił energicznie były pilot Wigan.

Nawet to jednak Toffees Relentless Chelsea widocznie go pozbyć. Według informacji z klubu Guardian Londyn przygotowuje już jego czwarty i ostatni menu, które po aktywacji premie dotrze prosto podwoić oryginalną propozycję połowie lipca.

Następnie prowadzić obronie mistrz zaproponował 20 milionów, a później 26 do ostatniego tygodnia, a następnie z 30 milionów. Nie raz jednak Chelsea i Everton wszystko udało się przekonać bazę do 35 milionów, z ewentualnym dodatkiem dodatkowej piątej.

Jeśli Toffees jednak, gdy taka kwota ostatecznie zatwierdzony, byłoby nevyinkasovali go w całości.Rzeczywiście, kiedy cały Liverpool w styczniu 2013 Stones zakupione przez Barnsley do trzech milionów funtów zobowiązał się przekazywać 15% jakiejkolwiek dalszej kwoty rynku transferowym.

prawdopodobieństwo, że jesteś przeciwko matce Barnsley 21-letni rozgrywający będzie robić swoją ostatnią konkurencję start dla Evertonu, w każdym przypadku, w chwili bliskiej zeru.

„dotarliśmy do punktu, w życiu iw piłce nożnej, gdzie pieniądze mogą nie wszystko można kupić. ten Everton wysyła bardzo silny sygnał, my być zespół, który wygrywa, a John jest oczywiście ważną częścią naszej przyszłości „ powiem określona Martínez niespodziewanie w otwartej rozmowy.