Bauer złamał kciuk na ręce. Staram się ścigać bez kija, żartując

To jest główny laufařského zawodnikom dalej i chce się ścigać w Pucharze Świata. Kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu, ale ma biegowe narciarz Lukáš Bauer rozwiązać przykry problem. Podczas treningu na nartorolkach złamał kciuk na lewej ręce. Ma nadzieję jednak, że nadal zarządza domu Puchar Świata, który rozpoczyna się pod koniec listopada w fińskim Kuusamo.

gipsowe ręce zdobi lewa ręka Lukáše Bauera mniej niż trzy tygodnie przed rozpoczęciem sezonu.

” spadek wystąpił na nartach rolkowych, kiedy byłem starość postanowił być sprinter, sprint treningi, kiedy to głowa na ramionach i nogach.Na refleksji, że wsadziła kij do bagażnika, po upadku, całkiem przyzwoity…usta „. Opisuje Bauer. „Po sześciu dniach ból jest on uszkodzony i mam rzucać. Lekarze powiedzieli, że za cztery tygodnie. To jest dla mnie w oparciu o pięć, siedem dni przed Kuusamo. „

Bauer posiada jeszcze za zabawne treningu letniego, który w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, nie ma problemów zdrowotnych rozwiązania nie.

„tradycja jest taka, że ​​w okresie letnim coś się dzieje, kolor”, mówi kierownik Bauera Martin Müller. „Dobrze jest zrobić sobie przerwę.Mamy uznać, że byłoby spróbować pierwszy zawodnik Pucharu Świata wyścig kompletny bez kija „

” To jest dość obfitują soupaže, więc chcieliśmy, aby wymyślić coś nowego, „śmieje Bauer, który po srebrny medal na MŚ w Falun zastanawiając się, czy kontynuować karierę.

w końcu postanowili połączyć wybrane wyścigi Pucharu Świata w tym Tour de Ski, przy pełnym udziale w serialu maratonu Swix Ski Classics. W którym Bauer posiada własny zespół pod nazwą Pioneer Investments – rzemieślniczych. W porównaniu do ubiegłego roku jako dyrektor w zespołowi udało się zwiększyć budżet na ten rok jest także wyższe cele.

Zespół wzmocnił Petr Novák, zwycięzca ostatniego sezonu FIS Marathon Cup, czy Szwed Lina Korsgrenová trzeciej na König Ludwig Lauf.Pod koniec sezonu dla biegu dwa wyścigi również zespół najlepszego czeskiego sportowca Eva Vrabcová-Nývltová.

„Jestem bardzo zadowolony, że poszliśmy za sprawl. Po zeszłorocznym dziewiątym miejscu w Ski Classics są moje cele znacznie wyższa „, obiecuje Bauer. „Chcę walczyć w pierwszej piątce, jeśli chodzi o to, że zbudował zespół. Najpierw rozmawialiśmy z naszymi partnerami, czy będą nadal wspierać ten projekt. Bardzo doceniam, że nie było również współpraca wzrost. To uwalnia mi ręce mogłem protavit zespół silniejszy „.