Bolt jest król ponownie! Zdominowany dwustu, może również spowolnić

Jamajki Usain Bolt po zwycięstwie w stu obronił Puchar Świata w Pekinie złoty medal na torze dwa razy. Ptasie Gniazdo pokonać amerykańską Justina Gatlina w tegorocznym najlepszy czas 19,55 sekundy i osiąga rekordowy dziesiąty tytuł MS. American był jedynym fenomenalny Bolt próbował ścigać, ale nie miał szans oraz jamajskiego legendę mógłby zawrzeć pozwolić łatwo opróżnić.

Bolt ma od 2008 złota, tylko sto na Mistrzostwach Świata w Daegu 2011 który został odlany w finale zacząć.Na off setek wielkiego wydarzenia w Osace przegrał ostatnie dwadzieścia jeden jako debiutant w 2007 roku na Mistrzostwach Świata, gdzie zdobył srebrny medal za Tyson Gay Stanów Zjednoczonych.

„Dobrze, Usain”, powiedział jamajski na bramkę. „Jestem szczęśliwy. Mówiłem, że mogę to zrobić”, powiedział dziennikarzom po jego kolejnej złotej metę. „Wiedziałem, że nie był w formie na rekord świata, ale kiedy staję na starcie ostatecznej dwustu, więc wiem, co robić. Jestem nowy człowiek”, powiedział Bolt. „Na tym torze, straciłem tylko raz dostał czwarty tytuł mistrza świata. To wielka rzecz”, chwalił.

Dziś, gdy wszedł Ptasie Gniazdo, widzowie wbiegli hałasu. Jamaican powitał ich przed rozpoczęciem uderzając przeciwników. Koszulka pocałował, poklepał się w pierś i położył palec na ustach.Shhhhhhh namawiał fanów. Z jego oczu, ale oblicze swojego największego rywala Gatlin, exuding ostrości.

Amerykański tradycyjnie był dobry start, ale Bolt ponieważ metrów otwarcie wszystkich ran. Do mety posiadacza vbíhal rekordu świata i sześciokrotny mistrz olimpijski w ołowiu i było jasne, że nie zabraknie rekord złota. Choć przed nim dziewiąty tytuł w Mistrzostwach Świata pobiegł na čtyřstovce Alyson Felixová z USA, ale zwycięstwo w tabelach są długie triumf.

Bolt po zwycięstwie ponownie cieszył się zaszczytnym koło sfotografował selfie z fanami musiał uwiecznić również z moją rodziną i przyjaciółmi jamajskich. Ale miał też zderzenia z kamerzystą, który zwiedził Segway. Oni zderzyły się i upadł.Bolt wyciśniętą łydki i kostki, ale najwyraźniej uninjured.

Gatlin wygrał pomimo faktu, że w jego światowym rankingu tegorocznych dwóch najszybszych porach roku i na tym torze nie stracić więcej niż dwa lata. Na mistrzostwach świata czeka na dziesięć lat, w Helsinkach w 2005 roku wygrał oba sprinty.

„Jestem najstarszy w stawce, ale nadal biegnę szybko. Wyścig z chłopakami Jestem pięknie zrobione, a wierz mi, przygotuj się w przyszłym roku igrzyska olimpijskie i będzie silniejszy „, powiedział Gatlin. „Spodziewałem się Usain jest dziś silny i bardzo szybki szczególnie podczas pokonywania zakrętów. Moja wydajność ale nie dzisiaj źle,” powiedział.

Bolt porównaniu do najlepszej rok czasu, z którym przybył do MS, udało się poprawić o 58 setnych.Jedenastego złoty medal w Pekinie mógł walczyć w sobotnim wyścigu na 4×100 metrów. „Co do przekaźników, wciąż nie znamy składu. W piątek będziemy mieć spotkanie i tam wszyscy mówią,” powiedział.