Czesi przed Kanada: Albo przejść do historii, lub wysłać je do złota

BEZPOŚREDNIO z Montrealu | Podstawowa procedura cel spełniony, następny wstrząs w ćwierćfinale w przeciwnika, a nie bardziej akceptowalne. Czeskie juniorki kolidować dziś z Kanady. „To będzie uczta dla wszystkich ludzi, aby to zrobić muszą przystąpić. To będzie największa dni od ich kariery. Kwestia, czy będzie on zawsze pamiętać, czy w grze będzie pamiętany tylko jako doświadczenie, które mamy w Kanadzie grał przeciwko domu „, powiedział trener Jakub Petr.

radość zrobili, co mogli pobyt w Montrealu, a także, że mecz otwarcia zagrają pierwszy wieczór mecz.pozostaną one w systemie, który miał przed meczem z Finami. Wyzwaniem jest, aby uchwycić i zaczynają powstrzymać kanadyjskiego euforii, wspieranej przez dwadzieścia tysięcy widzów w hali Bell Centre audytorium i miliony więcej na ekranach. Silne Amerykanie znaleźli przepis na Kanadzie w Toronto zarządzanego to, po 18 latach w ostatnim dniu starego roku do pokonania. Całe Stany Zjednoczone to nieco inna liga.

„Każdy musi się skupić na swojej pracy. Trzydzieści sekund historia. Każdy idzie tam przez trzydzieści sekund i zastapiony musi wykonywać swoją pracę. Te trzydzieści sekund, aby umieścić razem ponad jedną trzecią, drugą, trzecią, a może może stać się rzeczą. Ale faworytem jest jasne. Komfort dokonał zespół, to święto dla nas wszystkich, możemy przejść do meczu bez nerwów.Ale wciąż brakowało mi szybkości. W łyżwiarstwie, decydując się w końcu. Jest to praktyka, aby dopasować prostu nie migrują. I kosztowało nas przejście z lepszym miejscu „, trener żałował dwadzieścia.

Czesi może po prostu zaskoczyć. I byłby to mały cud. „Jesteśmy w turnieju, nie my, to trudno powiedzieć, dlaczego. Wszyscy chcą tak dużo, ale nie mogę. Mamy dobrych piłkarzy, ale jakoś nie połączone ze sobą, a nie pracować z nami. Ale nadal trzeba jakiś impuls przychodzi, coś dobrej woli na lodzie i to wszystko zaczyna się razem stopniowo. Kiedy zaczną demonstrować, co musimy skoncentrować się na nim i wypełnić go, więc możemy grać z każdym. Ważne będzie, aby rozpocząć Czy stoisz. Ale Kanadyjczycy nie pozwoli nigdy grać dokładnie tak samo. oni przyjdą do niego od pierwszej minuty do końca.Z naszej strony, to zajmuje dużo strzelania, aby przejść do bramy, co im tam bałagan. W przeciwnym razie będzie to bardzo łatwe. Podobnie, przed bramą „powiedział obrońca Ondřej Vála, który gra w Kamloops w junior WHL.

” Jesteśmy podekscytowani, idziemy na maksa i zobaczyć co się dzieje. Będzie to zależało od tego, jak to odmakáme. Przegrali do Amerykanów przygotować do gry 4: 3 z Szwajcarii. Wiemy, że możemy pokonać. Będą one dużo pobudzenia, ale my też. Z wielu facetów w moim życiu już widzimy, byliśmy piętnaście. To strasznie długo, stworzyliśmy pewną więź.Ale musimy pokazać, na lodzie, gramy dla siebie, co jest obok nas, „zadumał Philip Guy.

On lub Michaela Spacek i Davida Kase, który jest pierwszy atak z powrotem Adam Musil, Doświadczeni zeszłoroczny flop 0: 7 USA w ćwierćfinale. Czeski zespół udał się tam do play off w innej pozycji, wyprzedza bezpiecznie, przegląd i przed najważniejszym meczu turnieju pewnie. Jest to domyślny sytuacja jest inna

Kanadyjczycy przed meczem grzecznościowymi dwa mecze przygotowawcze, które wygrał. 8: 0 i 5: 0, tak jak obiecał przed Amerykanami w odwecie. Ale jeszcze nie wygrał. „Wiemy, że mamy całkowitą outsiderem. Ale też zawsze możemy napisać od świata, albo pozostać sparing partnera w dążeniu do złota.Podstawowym celem powinno być jednak, że bez względu na wynik, to jest jak naszej ostatniej imprezy razem. Bez względu na to, gdzie można usiąść w kokpicie i patrzeć sobie w oczy, że dołożyliśmy wszelkich starań. To wciąż hokej, i stało się wiele rzeczy „, powiedział Jakub Petr.