Djokovic w Wimbledonie skończył, upadła i Kvitova. Safarova idzie

W deszczowy Wimbledonu w sobotę ponownie spadających kropel, ale także przyjaciół. Największym szokiem było wycofanie numer jeden na świecie Novak Djokovic, który padł w trzeciej rundzie Querreym Sam 6: 7, 1: 6, 6: 3, 6: 7, w tym roku, więc na pewno cztery Wielki Slams zyskał. W drugiej rundzie upuszczone Petra Kvitová, które nie włącz piątek akcję pojedynku Ekaterina Makarova i spadł 5: 7 6 7 (5).Upuszczone Kateřina Siniaková które zaskoczone trójki zaszczepiono Agnieszka Radwanska, który utracił 3: 1 do 6: 6 Czeskie kolory i zapisywane tylko Lucie Šafářová, która w dramatycznej walce pokonał słowacki Jan ostrze 4: 6, 6: 1. I 12:10

Dwa razy zwycięzca All England Club i Kvitova miał najgorszy wynik w Londynie trawa od 2009 roku, kiedy pożegnaliśmy po pierwszym pojedynku.

rok temu, Kvitova grał w obronie tytułu z 2014 roku w 3. rundzie. W tym roku nie przeżywa dość zabawne sezon, chcąc złapać na Wimbledonie.W meczu z również leworęczny gra Makarov starał, ale brakowało jej pewności i łatwości strajków, które w stosunku do trzydziestego piątego ponosi rankingu nie wystarczyło.

mecz Kvitová z Makarowa rozpoczęła piątek i Czech tenisistka przegrała otwarcia ustawić współczynnik 5 : 7 Wtedy walka została zatrzymana z powodu deszczu przy 40:30 po złożeniu dziesiątego stanu zaszczepiono Kvitova i obaj gracze czekali prawie jeden dzień, aby kontynuować

Kvitova rozpocząć dohrávky udało, podawać i utrzymane po dwóch rosyjskich dvojchybách nawet doprowadziły. 2: 0 , Ale to było w porównaniu do 2: 2nd Po raz pierwszy przerwane drugi ustalony na 3: 3, a drugim 4: 3 Kvitova. Gdy wynik 5: 4 Kvitova miała setbol, ​​ale posyła szybką piłkę nad linią.Mogła wkrótce uzyskać status 0:40, ale po 43 niewymuszone błędy skróconej taśmy gier i samochodów docierających utracone.

Kvitova spadł w drugiej rundzie, a także w styczniowym Australian Open. Wimbledon grał gorzej tylko na swoją premierę w 2008 roku i rok później.

Kolejnym rywalem Makarov będzie innego czeskiego graczowi Barbora Strýcová. Ich 3 runda mecz powinien odbyć się w niedzielę.

Safarova uratowane zwycięstwo nad czucia Słowackiej

Lucie Šafářová po raz drugi w tym roku zagrał mecz Wimbledonu punktów dopasowania, tenisista słowacki John ostrze wspiął po walczyć z po 4: 6, 6: 1, 24:10 i ósmej rundy. W tej fazie Slam na trawie w Londynie wpadła na trzeci rok z rzędu.Ćwierćfinale zagra z Kazaškou Jarosława Szwiedowa.

Z ostrzem, które w tym roku na Wimbledonie sensacyjnie wyeliminował numer światowej i zwycięzca Roland Garros Garbiñe Muguruza, Safarova walczył razem dwie godziny i 36 minut. . Mecz został jednak przerwany kilka razy z powodu deszczu

Dwadzieścia osiem rozstawiony Czech w pojedynku otwierającym okazało partnera deblowego Bethanie Mattek-Sands trzy punkty mecz dzisiaj, on podzielony jedną piłkę od zbycia na koniec trzeciego zestawu do stanu 8: 9 i 30: 40-ty . Słowacka punkty mecz, ale grał w powrocie do siatki

W meczu otwarcia pierwszego zestawu trzech brejkboly Safarova dala, a następnie udał się na prowadzenie 3: 0, ale stracił prowadzenie. Z wynikiem 3: 3 i 40:40 Pojedynek został przerwany po raz pierwszy.Po powrocie do Czech stracił serwis i przegrał pierwszego seta 4: 6, a następnie ponownie, gracze rzucili się do szatni

Drugi zestaw Safarova zaczęła podobnie jak pierwszy, i doprowadziło 3 0.. Tym razem przewaga zachowane, dodaje kolejną kontrę i wygrał drugi set 6: 1. Widzowie wiwatowali Safarov i rodak Radek Štěpánek, z którymi zagrają w Londynie w mieszanym konkursie podwójnej

Trzeci zestaw dwukrotnie przerwany przez prysznice, najpierw w. 2: 2, a następnie bramkę na 3: 3. Następnie, pochodzący z Brna przegrał dwa mecze i Cepelova służył do zwycięstwa, ale zeszłoroczny finalista Roland Garros grał odważnie i wyrównał w 21. gamma zarządzanej ona kluczową kontratak.dopodávala mecz i procedura uratowany.

Djokovic spadła do Querreym

W obronie mistrz Djokovic i zwycięzcy ostatnich czterech turniejów Grand Slam w poprzedniej rundzie, obchodził trzydziestą zwycięski mecz na Grand Slam z rzędu rekord w otwartej erze , Querrey, czterdzieści-man rankingi ATP, ale wielokrotnie przerwany mecz zdobył 31 asów i jego udaną kampanię do zatrzymania. We wzajemnej równowadze i spadł do 2: 8, a ponad osiem finału Grand Slam dopasować swoje maksimum

Querrey i Djokovic, który wygrał Wimbledon singli trzykrotnie rozegrały mecz w piątek.. Amerykanin wygrał dwa pierwsze sety, po zaprzestaniu obecnie preferowane Serb spadła w czwartym secie, ale znalazł się pod stanu 5: 4 na złożenie tie-break potem stracił 5: 7W Grand Slam nie dostać się do ośmiu finału po raz ostatni w 2009 roku w Paryżu miał również zakończył się w trzeciej rundzie.

Djokovic nadal wygrał turniej „wielkiej czwórki” z 12 tytułów i po tegorocznych zwycięstwach w Australii i na French Open był gotowy kalendarz Grand Slam. Australijskie wydajność Rod Laver od 1969 roku, ale w końcu wyrównał.

Siniaková nie dodać więcej niespodzianek

Siniaková znokautowany w pierwszej rundzie turnieju trzydzieści Caroline Garcia Francji, a także odważył się Radwański. W meczu z byłym finalistą Wimbledonu i zwycięzcy zeszłorocznych turniejów Champions ale rozbił. Polka porusza się zbyt dobrze i zmusił przeciwnika do gry wiele dodatkowych ujęć, z których pogorszyła Czech.Odwrotnie Radwańska w pierwszym secie tylko popełnił jeden błąd i kontra, aby zdobyć jej zestaw wystarczyło.

Siniaková próbował utrzymać się jak najdłużej w zamian, lub udać się do sieci i grać ofensywnie, ale nic nie działało przeciwko Radwanska.

Czeski tenisista w drugim secie przyszedł na trzech zgłoszeń i w godzinę i dwóch minutach meczu.

Po trzecie miejscerowery, jednak dwadzieścia gracz poprawił maksimum Grand Slam w kolejnej edycji rankingu WTA mógł wrócić do świata ich setki.

Hlavackova i Hradecka pokonany przez Chińczyków

Przed deszczem udało murawę deblistky Andrea Hlaváčková i Lucie Hradecká. Szósty rozstawiony i srebrnych medalistów olimpijskich z Londynu pokonać tylko chińskie pary Liang Chen Wang Ya-fan walczyć i trzy dni, 7: 6, 3: 6 i 9: 7

W Londynie, wietrznie i chmury nad dziedzinie szybko zmienia.Dość często świeci i słońce, ale niekiedy lekko padać i odtwarzanie na mokrej trawie jest niebezpieczne.

Deszcz zakłócone czwarty z sześciu dniach turnieju i organizatorzy zdecydowali, że po raz pierwszy od 12 lat i po raz czwarty w historii . także pierwszy zagrać w niedzielę

Single – 3etap:
Cilic (9-Croat.) – Lacko (SR) 6: 3, 6: 3, 6: 4,
Nišikori (5 Jap.) – Kuznetsov (RU. ) 7: 5, 6: 3, 7: 5,
Mahut – Herbert (zarówno Fr.) 7: 6 (7: 5), 6: 4, 3: 6, 6: 3
Querrey (28 USA) – Djokovic (SRB-1). 7: 6 (8, 6), 6: 1, 3, 6, 7: 6 (7: 5)
Johnsona (US) – Dimitrov (Bulho). 6: 7 (6, 8), 7: 6 (7: 3), 6: 4, 6: 2,
Murray (2-Bryt.) – Millman 6 (Austr.) 3 7: 5, 6: 2,
Goffin – Istomin 6 (11 Belg.) (UZB.): 4, 6: 3, 2, 6, 6: 1,
Tomic (19- Austr) – Bautista (SP-14) 6.. 2, 6: 4 6: 4
Raonic (6-Kan) – skarpety (27 USA) 7. 6 (7: 2) 6: 4, 7: 6 (7: 1).

kluczy (9, USA) – Cornet (o) 6: 4, 5, 7, 6, 2,
Cibulkova (SR 19), – Bouchard w 6 (Kan).: 4, 6: 3.

podwójna – 1Etap:
Hlavackova, Hradecka (6-CR)
– Liang Chen, Wang Ya-wentylator (Chiny) 7: 6 (7: 3), 3, 6, 9 7
arolína Pliskova wąwozy rodziny (. 8-CR / GER) – Allertova Schmiedlová (CR / SR), 6: 2, 6: 1,
Peschkeová Grönefeldová (. CR / GER) – Kuzniecowa, Vinci (Rus./It.) 5: 7, 6: 2, 6: 1,
Strycova Krajiceková (. CR / w dół) – Errani, Kalašnikovová (15-It./Gruz) 4: 6, 7: 5, 6: 2,
Garcia Mladenovicová – Voracova <. (2-Pt). / em> Schuursová 6 (CR / Niz.): 2, 6: 2.

tematy: sport, tenis, Wimbledon, Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Kateřina Siniaková