Gwiezdny przybysz “Barcelona” zadebiutował w klubie

Gwiezdny przybysz “Barcelona” zadebiutował w klubie w pierwszej rundzie mistrzostw Hiszpanii. Prawda, wyszedł na pole, to tylko na pół godziny, a kiedy do bramki Levante już ochrzan sześć bez bramek, ale jednak. Jego czas gry brazylijczyk jeszcze dostanie. A oto już od tego, jak często będzie to czas dostawać całkiem możliwe, zależy sukces brazylijskiej reprezentacji na nadchodzącym Mundialu. W związku z tym, w Brazylii powstały dwie punktu widzenia dotycząca przeniesienia gwiezdnej obywatela w kataloński klub: jedni widzą w tym korzyść dla reprezentacji, inne szkody.

Baterie
Z punktu widzenia rozwoju piłkarza, przejście, na pewno skorzystają piłkarz. W wieku 21 lat on już wziął od piłki nożnej wszystko, co mógł dać mu ameryki południowej klub. Zaczęły pojawiać się obawy, że jeśli Neymar będzie nadal działać na “Santos”, to po prostu zatrzyma się w rozwoju, tak jak poziom brazylijskiego mistrzostw on jednak przerósł. La Liga, a zwłaszcza Liga Mistrzów, stają się nowym wyzwaniem dla napastnika. Czy jego gwiazda tak błyszczeć i na wyższych piłkarskich prędkościach? No a gra przeciwko wysokiej klasy obrońców będzie dobrym doświadczeniem w przeddzień Mistrzostw Świata. Ale z fizycznego punktu widzenia nie wszystko jest tak różowo. Ostatnie Mistrzostwa Świata pokazują, że wielu najlepszych graczy po prostu wyczerpują się baterie po ciężkim unii sezonu. W tym czasie, jak u piłkarzy, grających w Brazylii, z tym wszystko w porządku – lecie brazylijska Serie A tylko nadaje się do swego równika, i u większości graczy energii i sił mnóstwo.

Baterie
Ponadto, w tej klasyfikacji” chcą, aby ich zakup nabrał więcej masy mięśniowej. Ci, którzy pamiętają, co się stało z tego powodu z Ronaldo, martwią się, że kolana piłkarza mogą nie poradzić sobie z dodatkowym obciążeniem. Oprócz tego, u personelu medycznego “Barcelona” i Luiz Felipe Scolari złożyły się bardzo dobre stosunki. Kataloński klub oskarżył brazylijską stronę w tym, że piłkarz pozwoliły grać no Pucharze Konfederacji z niedokrwistością. To wywołało wściekłość u mentora , który stwierdził, że w Brazylii nie są głupi siedzą. Do tego był incydent z Rivaldo, gdy w 2002 roku, postanowił pożegnać się z graczem “Barcelona”, mówiła Scolari o tym, że piłkarz funkcjonalnie nie jest gotowy do . Ale brazylijscy lekarze udowodnili inaczej, a Rivaldo stał się jednym z najlepszych graczy tego turnieju. Jego gwiazda partner Ronaldo również może potwierdzić kompetencje południowoamerykańskich lekarzy. Wszystko przed tym samym Mistrzostwami Świata w Japonii i Korei Południowej u Lali były bardzo małe szanse wziąć udział w głównym piłkarskim konkursie. To wszystko przez złamanie kolana, który zostawił napastnika poza pola na dwa lata. Mediolańskie “Inter”, który występował wtedy Ronaldo, nie widziałem, możliwe przywrócić zawodnika do . Ale brazylijczycy po prostu nie poddali się. Piłkarz sprowadzony w rodzinne strony, gdzie się z nim zajmowali się według indywidualnego programu. Chyba wszyscy pamiętają i znają jej podsumowanie: Ronaldo widowiskowo spędził ten puchar.

Tak więc, jeśli Neymar mimo wszystko nie wytrzyma unii rytmu, na pomoc postarają się przyjść lekarze, którzy czasami potrafią zdziałać małe cuda. Jednak jeśli i to nie pomoże, to wiele (w Brazylii) będą oskarżać piłkarza za to, że nie pozostał on grać w Ameryce Południowej do Mistrzostw Świata. Dlatego chcemy z neymarem powodzenia.