Jestem z Atletico, aby dowiedzieć się, powiedział po powrocie Torres

W wieku siedemnastu lat zadebiutował w A Atletico Madryt, dwa lata później, nosił opaskę kapitańską. Dzisiejsze Fernando Torres i ponad trzydziestu Liverpool, Chelsea i AC Milan do swego ukochanego klubu powrotem. W pierwszym wywiadzie dla klubu mówił o swojej relacji z fanami i entuzjazmu dla zjednoczenia z zespołem.

„Powrót do domu po siedem i pół roku to długi czas. Czekałem, aż ta chwila staje się rzeczywistością, a teraz czuję się trochę dziwnie.Wciąż nie mogę uwierzyć, że to prawda, „ w lewo na pierwszym wywiadzie dla oficjalnej strony Atletico Madryt usłyszeć nowe i stare Forvard Los Colchoneros.

Torres na Estadio Vicente Calderón przywitał fanów 45.000. Atakujący ale przyznał że faworyzuje podobną niespodziankę. „fani skandowali moje nazwisko, mimo że byłem Chelsea najlepiej przed nimi, co jest bardzo emocjonalny problem. Ich miłość napełnia mnie wielką odpowiedzialność, to chętnie akceptują. „ powiedział mężczyzna, który był przez ostatnie cztery lata ich wydajność martwi.

” Przeszedłem przez to dało mi wielką satysfakcję, ale czegoś jeszcze brakuje. To ponowne połączenie zamknięte koło, które zacząłem w ciągu dziesięciu lat, kiedy nosił tę samą koszulkę.Mam nadzieję, że Ci się spodoba znowu dostać entuzjazm zespołu i głód zwycięstwa, „ cieszy Torres, który będzie z powrotem na sobie numer 19th

” Chociaż zawsze sportowców Sportowcy muszę nauczyć się od nich. To zupełnie inna niż kiedy wyjeżdżałem. Piłka nożna to nie tylko o wygraną, ale o tym, jak oni dokráčíte.Gdy oprócz triumfu jeszcze pokazać, że zrobili tak dzięki ciężkiej pracy, jest to pozytywne dla klubu i dla piłki nożnej jako całości. „

W ubiegłym roku Atlético zdobył osiemnaście lat lidze hiszpańskiej i już do finału Liga Mistrzów, choć paski Koszulka natomiast Fernando zaczął kopać kolejny Segunda Division . „klub w przeszłości przeszedł trudne czasy – zarówno na sportowej, ekonomicznej i społecznej.”

„czas jednak zmienia i Atletico rósł silny zespół, który szczyci się przede wszystkim praca zespołowa, która przynosi owoc,” powiedział Torres, gdzie jakby niszczącym działaniem czasu nawet podpisał.Dlatego dziś jest on nazywany El Niño. – hiszpański chłopak

Po długich siedem i pół lat, 30-letni piłkarz wraca i jest przekonany, że wznawia swoją karierę zgłaszania treści. „Byłem bardzo szczęśliwy, że mam klub w przeszłości, aby pomóc na boisku i wszystko, co mogę obiecać, że będę robić to samo teraz. Zawsze będę zapłacić maksymalnie i fani wiedzą.” zakończył hiszpański przedstawiciel.