Katalog stron meblowych

Ścieżka do budowania udanej katalog stron jest daleko od prostego zadania. To wymaga pewnej oddania wziąć skrypt katalogu stron internetowych i przekształcić go w stopniu wykorzystane katalogu. Katalogi internetowe zawierają więcej komplikacji niż na pierwszy rzut oka, a ja nauczyłem się z pierwszej ręki, że rozwój katalogu jakość internetowej nie jest spacer w parku. Ale dobry katalog stron jest na wagę złota, gdyż zarówno dla webmasterów i internautów. Pozwól nam wejść w świat katalogów internetowych.

Katalog stron działa podobnie jak w wyszukiwarce, ale na znacznie mniejszą skalę. katalogi internetowe są zasadniczo podzielone spis stron internetowych, które zostały złożone przez właścicieli stron internetowych. Katalogi zwykle ma funkcje wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy mogą przeszukiwać całego indeksu, podobnie jak w wyszukiwarce. Główne różnice między katalogu i wyszukiwarki jest to, że bardzo mało katalogi zawierają ilość linków, które wyszukiwarka robi. Wyszukiwarki również zbierać dane ze stron internetowych (link), który jest wykorzystywany do klasyfikowania i ich rangi. Katalogi brakuje zdolność do “crawl”, lub stron internetowych egzamin jako wyszukiwarek powodu, więc jedyna informacja katalog zawiera się na danej stronie jest informacja, że ​​został złożony przez właściciela strony internetowej. Większość katalogów używać meta tagi i słowa kluczowe do wyszukiwania stron internetowych, gdzie jako Wyszukiwarki używają skomplikowanych algorytmów, które biorą pod uwagę znacznie więcej niż meta tagi (wartość meta tagi w wyszukiwarkach rzeczywiście odrzucona). katalogi internetowe nie są najbardziej popularne narzędzia wyszukiwania internetowego, ponieważ ogromne wyszukiwarek takich jak Google i Yahoo są znacznie wygodniejsze w obsłudze i zawiera ogromną ilość (link) zasobów dostępnych do przeszukania. Największy i najbardziej popularny katalog stron jest Open Directory Project (DMOZ), których linki są indeksowane przez Google, Yahoo i większości innych wyszukiwarek. Google i Yahoo oba mają również swoje własne katalogi internetowe. Choć niezależnie posiadane katalogów internetowych mogą nie być tak popularne wyszukiwarki internetowe, mają swoje zalety zarówno dla webmasterów i surferów.

katalogów internetowych może mieć kilka celów, to wszystko zależy od tego, co zamierzone cele w administracji są. Niektóre katalogi internetowe są wyłącznie reklamy gorących punktów, podczas gdy inne koncentrują się na jazdy kierowanego ruchu do katalogu. Niektóre katalogi są bezpłatne, niektóre płatne, inne obu. Katalogi mogą mieć szerokie tematy, lub konkretnych tematów. Zacznijmy od różnych rodzajów katalogów internetowych.

Po pierwsze, mamy to, co jest powszechnie określany jako katalog “niszowych”. katalogi niszowe mają konkretny temat lub niszowych, a także linki znalezione w katalogu odzwierciedlają. Przykłady niszy byłoby katalogi katalogi motoryzacyjne, sportowe, katalogi handlowe, katalogi promocji internetowej, itp katalogi niszowe są najbardziej korzystne dla Internet * poszukiwaczy; mają konkretny temat, a zatem * * surferów i poszukiwacze mają większą szansę na znalezienie tego, co chcą. W ludzkim edycja katalogu niszowych, jesteś bardzo mało prawdopodobne, aby znaleźć strony spamu, jak również.

Będziemy oznaczyć kolejny rodzaj katalogu stron jako “Free for All” katalogu. Darmowy dla wszystkich katalogów mają żadnego konkretnego tematu. Są bardzo szeroki ich wybór kategorii oraz linki są zwykle ukryte za kilka podkategorii. Darmowy dla wszystkich stron internetowych webmasterzy mogą korzystać tak długo, jak długo “no follow” tag nie jest stosowana (strona wzrost rangi), jednak jest to w najlepszym interesie, aby uniknąć za darmo dla wszystkich katalogów z kilku powodów. Korzystanie darmowa dla wszystkich katalogu szukać na stronie internetowej jest bardziej prawdopodobne niż nie będzie wymagać, aby uporządkować stosy spamu. Wiele darmo dla wszystkich katalogach nie są ludzkie edytowane powodu ogromnej ilości linków, które otrzymują wnioski, a strony internetowe nie są dokładnie badane przed ich przyjęciem do katalogu. Jakość łącza niektórych darmo dla wszystkich katalogów jest bardzo słaba. Również sporo wolnego dla wszystkich katalogów wyodrębnić dane z innych katalogów; jak oryginalne. Nie ma sensu w podtrzymywaniu brak kreatywności lub oddania w takich katalogach internetowych. Pomimo powodzi niskiej jakości za darmo dla wszystkich katalogów, istnieje kilka bardzo dobrych dostępnych. Dobrze zorganizowane, ludzkie edytowane (ludzkie edytowane = wyższe jakości linki) za darmo dla wszystkich katalogu jest doskonałym miejscem do wyszukiwania stron internetowych. Służy on także webmasterom ze zwiększoną ekspozycją na stronie i jeśli mają szczęście, katalog jest indeksowana przez Google i innych wyszukiwarek, co wpływa na poprawę pozycji w rankingu na stronach wyników wyszukiwania.

Ostatnim rodzajem katalogów internetowych, które będą badane są najbiedniejsi jakości. Często określane jako “gospodarstw link” Te katalogi nie są ludźmi edytowany, z powodu zawierają linki wysokiej jakości, braku organizacji i unikalne cechy, a nie częściej niż stają Blacklisted z głównych wyszukiwarek. Poszukiwanie tego typu katalogów internetowych jest bezużyteczny, a to bardzo wskazane, że nie obsługuje takich miejsc. Ponadto, jeśli jesteś webmasterem, składając swoją stronę do gospodarstw link będzie znacznie zmniejszyć popularność wśród wyszukiwarek. Katalogi te spowodowane więcej szkody następnie dobre, a co za tym idzie dają inne katalogi złą nazwę.