KHL jest w głębokim kryzysie, problemy z Rosji przybył w żarliwej Slovan

Bratysława.hokeiści Slovan Bratysława dołoży wszelkich starań, aby uczestniczyć w playoff wielonarodowy Continental Hockey League, teraz są one cenne każdy punkt, obserwując jak urzędnicy Club są budżet spotkanie.

Odtwarzacze opóźniona wypłata kilka miesięcy.

„Od trzech lat jesteśmy w KHL, jesteśmy w takiej niejasnej sytuacji gospodarczej jeszcze”, przyznał dyrektor generalny HC Maroš Krajči.

jedynym przedstawicielem Słowackiej w KHL policzone pre-sezon z budżetem 13 milionów eur.Krajči przyznał problémyKríza w KHLRozpočet słowiańskich wynosi 13 milionów euro. Časť budżet obejmujący rosyjskie problemy sponzori.Finančné są również kluby w Zagrzebiu, w Mytishchi, w Rydze, w Soczi, a połowa drużyny w poprzednim sezonie Eastern konferencie.Po powodu braku finansów kończą w lidze HC Lev Praga i Spartak Moskwa.

napięta sytuacja we wschodniej Ukrainie, zimnej wojny między Wschodem a Zachodem, sankcje gospodarcze Unii Europejskiej wobec Rosji i spadek cen ropy naftowej i późniejsze znaczne osłabienie rubla wpływ na finansowanie klubów KHL.

rubel od początku sezonu spadła o więcej niż 30 procent.We wtorek, jedno euro było warte 67 rubli we wrześniu wynosiła 47,8.


A szacunki przewidują spadek do poziomu 70 rubli za euro.

Dla firm zagranicznych, które mają kontrakty w rosyjskiej waluty, co oznacza, że ​​otrzymują jedną trzecią mniej.

Jeśli rosyjska umowa spółki ustalona na euro lub dolara, teraz zapłacić znacznie więcej.

rosyjski gigant gazowy Gazprom jest głównym sponsorem ligi, a więc pośrednio Słowianin partnerem lub partnerami klubu.Kilka innych partnerzy wzniesiony wsparcie klubu przez dochody z działalności gospodarczej z Rosją.

Krajči nie ujawniają, ile z budżetu obejmującego rosyjskich sponsorów.

„nie blokują kontynuację artykułu należy do treści premium Sme.sk ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu € 0,98 Zamówienie Cena 0,98 € obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżeczka dla dzieci