Kinga cycling Stybar. zwycięzca etap w Tour bronił triumf

Droga profesjonalny Zdeněk Štybar był w Pradze dzisiaj ogłoszony zwycięzcą 51. corocznym badaniu króla rowerowej. zwycięzca etap w Tour de France bronił zeszłorocznego zwycięstwa. Dwadzieścia dziewięć rider wiodącym stajnie Etixx-Quick Step został także zwycięzcą wśród robotników drogowych w rowerach kategorii wygrał Jaroslav Kulhavý.

„To był dobry rok, nawet gdybym był jednak zadowolony, że przeniósł się do przodu na klasykę.Te medale dla kolarstwa Czeskiej znowu dużo i bardzo wdzięczni, że jestem znowu król rowerowej „powiedział dziennikarzom Stybar na wieczornej gali.

Czech cycling zdobył w tym roku, w sumie 25 medali z najważniejszych wydarzeń.” Niech dla mnie były one coraz więcej i zdecydować się na zwycięzców były coraz cięższe „powiedział Stybar.

Wśród” nieśmiertelny „podpisane w dniu 9 lipca zaskakujący triumf w 6. etapie” Stara dama ” w którym zaczął się po raz pierwszy w swojej karierze, a tylko udział spełnione długi czas sen. był pierwszym Czech do etapu wygrał laurowym Jana Svorady 2001.

„uczucie na mecie, mam często porównywany do tych miałem Tabor Mistrzostwa Świata, które wziąłem do Tour de France nigdy takiej kariery szczytu.Ale etap na Tour jest o wiele bliżej, „w porównaniu Stybar z jednym z jego trzech starszych mistrzostwach świata w Przełajowe.

W ubiegłym roku cena zdobył głównie o pomyślne wyjście dla Przełajowe, kiedy MS zakończył złoty hat-tricka chociaż jakiś czas temu zamknął dorywczo wyścigi na uboczu. „Myślę, że w tym roku w końcu przyznał, że podjął właściwą decyzję,” uśmiechnął Stybar, który w tym roku wygrał wyścig Strade Bianche i zajął drugie miejsce w prestiżowym klasyczny Paryż-Roubaix.

nagroda jest głodny i potrójnym zwycięzcą sondaży z lat 2010-2012 Jaroslav Kulhavý. wyciągnął złoto na Mistrzostwach Europy w maratonie po raz drugi w karierze wygrał trudny wyścig Cape Epic i został wybrany najlepszym rowerzystę.kolarstwo górskie, aby mógł zebrać wszystkie większe triumfy.

„W tej chwili, myślę, że byłoby miło, trochę tego bronić. A w przyszłym roku byłoby zrobić takie ładne właściwe,” zaśmiał Kulhavy, który będzie Rio de Janeiro obronić olimpijskie złoto w Londynie. „Mistrzostwa Świata w Nove Mesto na Morawach, a następnie pik dla każdego sportowca, który będzie Igrzysk Olimpijskich”, patrząc główne cele Kulhavý.

Udział Brazylii zaczyna oczekujemy najlepszej dráhař Pavel Kelemen, który w ubiegłym miesiącu odbył mistrz Europy w keirin. „Rio nadal wygląda dobrze.Jednak istnieją trzy wyścigi kwalifikacyjne przed nami, ale mam nadzieję, że okaże się dobrze „, powiedział Kelemen.

Nowe członków Hall of Fame ubiegłego roku ustanowiony przez czeskiego Związku Kolarskiego stał Pavel Doležel i Pavel Vršecký. Członkowie jest teraz siedem..

Ostatni rok był Hall of Fame wspomniano Jan Smolík, Jiří Daler, bracia John i Jindřich Pospíšilové i pośmiertnie Jan Veselý

Droga:. Zdeněk Štybar