Kliczko jest jeden tytuł z dala! Były kierowca pierścień przetoczyła dziewczyną klaskali

Nie ma nic nowego w świecie boksu! Ukrainiec Władimir Kličko obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Australijczyk Alex Leapaie zapukał Oberhausen w piątej rundzie i zdobył 62 zwycięstw z 65 meczów w ringu zawodowym.

trzydzieści osiem lat Kliczko rozszerzyła swoją dominację w wadze ciężkiej, który posiada pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, WBO i IBO. Jednocześnie łatwo obronił wieloletnie nietykalność. Ostatnio udało dziesięć lat temu w walce z amerykańskiego Lamon Brewster w Las Vegas.

Cztery lata młodszy Leapai, który do niedawna pracował jako kierowca ciężarówki, ukraińskiego nepotrápil ulubionych też.Już w pierwszej rundzie z 15 centymetrów krótszy australijski znalazł się na ziemi, z dala od schytával Klicka cios za ciosem, że podczas gdy większość z nich nie były trudne.

W piątej rundzie poszedł pochodzący z Samoa z powrotem na ziemię. Starał się nadal, ale potem na podłodze ringu z powrotem i sędzia zakończył grę. O tym, jak rozprawa uderzony, świadczy obraz z jego rogu ringu, gdzie byli na ziemi widocznych śladów krwi.

„To nie było łatwe, myśląc, że był na Ukrainie. Co się dzieje teraz w moim kraju, zatrudnia na świecie „, powiedział zwycięzca. Dla Klicka, który pudełkowej 25. mecz o tytuł mistrza świata, było 52. zwycięstwo K. O.w jego karierze.

Po meczu on pochwalił 12.000 widzów w hali i jego brat Vitali, który przybył z Kijowa, gdzie w ostatnich miesiącach zaangażowanych w walkę polityczną na Ukrainie. Bo on na emeryturę i tym samym ryzykując tytuł mistrza świata organizacji WBC, który chciałby jej rodzeństwo wrócił do rodziny.

Jego żona Natalia wtedy nawet śpiewał ukraińskiego hymnu przed meczem. Zadowolony był z pewnością Vladimir dziewczyną Hayden Panettiereová. Amerykańska aktorka brawami po triumfie starym-nowym mistrzem w trybuny.

Co to świetne pojedynki na porządku dziennym następnego? Pas WBC jest zwolniony w dniu 10 maja w Los Angeles Berman Stiverne spotka kanadyjski i amerykański Chris Arreola.. Zwycięzca meczu powinien następnie wsiąść do jednoczącej pojedynku przeciwko Wladimir Klitschko

WIDEO | Spójrz na koniec pojedynku z Klicka Leapaiem