Košice wygrał w Trenczynie. Pierwszym z nich jest azotan, który pokonał Poprad

Bratysława. Nitra Hokeiści osiągnął drugie zwycięstwo w ciągu 48 godzin po triumfie młodzieży z HK Orange 20 (5: 1) pokonał w piątkowej rundzie 28 bojowej Tipsport na lodzie domu i Poprad (3: 1).

W formularzu, który odgrywa Nitra wygrał dwunasty trzynastu meczów i inne ubezpieczenia pozycję lidera.

Košičania Miniseries przerwano i utratę dwu lodem Trenčína przezwycięża 4: 1 Cele Aktualny mistrz zwolniony Matej Češík, Peter Sojčík Tomas Hrnka i po raz pierwszy w New Jersey i uderzył początkujący zespół – czeski napastnik Ivan Rachůnek.

Strzelanie silnym trochę Koszyc Hokeiści zdobył co najmniej cztery gole w Ekstraligi dokładnie miesiąc po 28-te 10-tapokonał na własnym lodzie wybrać ten sam wynik 4: 1

Bańska Bystrzyca Hokeiści pokonany gracz wybiera 2: 1. Ścisłych Triumph „barany” postanowił bramki Patricka White’a na 17 minut, a następnie dokładnie początkowe trafienie Michala Hudeca w 9. minucie.

W czwartym walczą ze sobą dwa arkusze kalkulacyjne sąsiedzi i wielcy rywale urodziła drugie zwycięstwo z Bańskiej Bystrzycy.

W walce dwóch drużyn na koniec hokeistów stół stracił witriol do domu lodu z Žilinčami 1: 3rd

W gospodarzem koszulkę on znacznie pogłębiany Jakub Drábek, autor dwóch bramek. Obywatele Żyliny na 9 miejscu w tabeli dzięki temu zwycięstwu uciekł dziesiątą Skaličan w przeciwieństwie do 4 punktów.

Tylko 573 widzów w Piestany widział klęskę krajowych hokeistów z Martinem 2: 1 po rzutach karnych.Zdobył decydującą Oliver Jokeľ.

Cele 12. Lukáš Novák (Stümpel) 49 Marek Slovák (E. Bednár), 56 Pupák (J. Štefanka, Mezei) – 51 Boltun (Hvila)

Kary: 6: 6 do 2 minut, a gra mocy rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: Jonak – Orolin, Tvrdoň, 2717 widzowie

Bratysławie Lakosil – Nádasdi, Ordzovenský E. Bednar Michał Novak Mezei, milo, Pavlíček F. Kuzma – Lukáš Novak Stump Tomanek – H. Ručkay Marek Slovák J. Ručkay – Pupák J STEFANKA R. Mráz – Bajtek, Lelkes, Piačka

poprad Kostúr – Kurali R. Suchy D. Brejčák Fabian, malina, Kasik, Dinda, Gaborčík – T. Sýkora, Boltun, Hvila – Kroták S. Takáč, Paločko – Matis L. Paukovček, Strauch – Paczkowski Marek Nagy GaPa

Cele 12. J.Gasparovic (Šišovský Róbert Petrovický) – 11 Češík (Philipp) 35 Sojčík (Stupka, Cebák) 39 kubek (A. Jánošíka) 59 I. Rachunek

Kary 6: 4 do 2 minut, a moc rozcieńczania odgrywa: 0: 0, decydując Novak M., Baluška – Stanzel, łódź, odwróciła się w 1115

Trenczyn Konrad – L. Kozak Andersons, Habšuda T. Bokros Dudáš , Zošiak, Lipták Palovič – O. Mikula V. Nemec Melichárek – Šišovský Róbert Petrovický J. Gasparovic – J. Cíger Michał Hlinka filo – Daniška P. Stantien D. Hudec

Košice Melicherčík – Štrbák, Černák Philipp, Cebák, szary, A. Janosik, Hinďoš, Drgoň – I. Rachunek, kubki, M. Bartánus – Jenčík, P. Bartoš, Bicek – Lapšanský, Češík, Suja – Sojčík Matthew Chovan, Stupka

Cele 9. M. Hudec (L. Hudáček Cohen), 17 strBiała (Biro M. Hudec) – 50 Brabenec (groch)

Kary: 8: 2 do 6 minut, a ponadto: Biro (Banská Bystrica) 10 min przy ataku drążka odgrywa mocy: 1: 0, rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: MIKULA SIR – Holienka, świerk, 2528 widzów

Kraj bańskobystrzycki Wiikman – Nicastro, Rosandić Cohen, Biro, Jaborník, świnka, ČÍŽEK, Bambúch – L. Hudáček, A. White, M. Hudec – Kafka Preisinger Handlovský – Lamper, Kytnar kręcone – Kadura, Zigo, Bendík

Zvolen M. Simko – Juraško, Bagin L. Pokovič, groch Ťavoda, Pichnarčík – Pulis, Brabenec M. Sloboda – Podkonický L. Jurík Michał Chovan – Škvaridlo, Bortňák, Obdržálek – Síkela, Kentoš Martin Ďaloga

Cele: 55 Stumpf (R. J. Školiak Jurik) – 4 .. Novotný (S. Hudec) 24. Drabek (Drevenák) 57thDrabek (Ďurkech)

kar: 5: 6 do 2 minut dodatkowo: Gründling (SKALICA) 10 min + 20 min + do końca meczu na niesportowe zachowania energii odgrywa: 0: 0, rozcieńczenie 1: 0 zdecydował: Lokšík – Sčensný, Tvrdoň widzowie 968

Skalica M. Lipovský – I. Jankovič, Gründling, okruchy, lewo Krejčiřík, Mikeska – Vaškovič, Stloukal, komin – J. Jurík J. Školiak, Stumpf – Mery B. Mráz, Chylo – Ben Lantosem, Šimíček

Žilina Križan – Dreslerem, Bajaník, Ďurkech Hal S. Hudec L. Martinka Kubiš, Krčula – S. Novotny, Demel M. Kokavec – Mediolan Procházkę, Kristek, Kanko – Drevenák, Drabek, Valášek – A. Lipovský O. Rusnák, Schroner

Cele 9. Taśma (Kutálek szary) – 55th T. Klíma, sędzia. Sam. A. rampy Jokel

Kary: 7, 8 do 2 minut, ponadto: JMarkovic 10 minucie za niesportowe zachowanie direr (zarówno Martin) 10 minut w temperaturze atakuje kijem, moc odgrywa osłabiony: 0: 0, postanowił: Müllner – Šefčík, Junek, 573 widzów

Pieszczany: Šúrek – Kotaška szary , Škadra, Brňák, głuchy Buck – T. Klempa, Mišura Holovič – Kutálek, pas Toman – Häring na stopę, Romans – F. Hudec, Hamrák, Vaculín

Martin J. Cecha – Matejka I. Datelinka, Brčko, świerk, Rusina, Łojek, matowa, Kolb – T. Varga, J. Swoboda, J. Markovič – L. Říha T. Klima Illo – przyłączone Fujerík O. Jokel – Pokrivčák, direr , Jurásek