Koukalová po brązie: Podczas pracy przy szczytowym smak znowu rośnie

Druga jednostka wyścig nowego sezonu Pucharu Świata i biathlonista Gabriela Koukalová ma już pierwszego uczestnictwa na podium. W sprincie w Östersund, Szwecja jechał trzecie miejsce i solidną pozycję wyjściową do niedzielnego bojownika. „To niesamowite uczucie być zawsze w pierwszej piątce. To jest wielki sukces, „powiedziała.

Clean strzelanie, podstawą dobrego wyniku. Uznaje Koukalová ten czas. „Oczywiście, oznacza to kolejny krok do zaufania. Każdy taki dobry wyścig dodaje pewności siebie i jest to dobry budulec dla przyszłych wyników.Mam nadzieję, że będzie rosnąć, a zakończą w kierunku mundialu „, powiedziała po strzelanie podczas gdy nigdy nie zachwiał.

Ponadto, również pomogło korzystną pogodę bez skomplikowanej wiatru. „Nie tylko ja, ale także do dziewcząt wokół mnie, czułem, że są o wiele bardziej spokojny,” ona Koukalová środa wytrzymałościowy wyścig, w którym wszystko było inaczej. „Wtedy człowiek nie wiedział, jak to, co jest, a jeszcze musiał uporać się z taką pogodę i warunki, które nie były łatwe.”

W końcówce Biathlonie już daleką drogę w tym sezonie jest do niej jako obrońca w sumie zwycięstwo w Pucharze Świata ciśnienie jest znacznie wyższa niż kiedykolwiek wcześniej. „Wiele osób pyta mnie o ambicji, ale nie chcę, aby się zbędne ciśnienie.Po prostu staramy się dać z siebie najlepsze i zachować jasny umysł „.

To było zabawne sprint może znacznie pomóc w motywacji do końca sezonu, w którym czekają wyścigi w Nove Mesto na Morawach i Pucharze Świata. „Cieszę się na to, ponieważ w okresie letnim Walczyłem z brakiem motywacji, a teraz widzi, że jest to na rysunku szczytowej razy, próbując złapać go jak najszybciej, z wewnętrzną siłą i chęcią wyścigowe ponownie rosnąć. Biorę go jako rękawicę, i mam nadzieję, że będzie ona utrzymywać przez cały sezon. „