Krawędź milimetr PVC na wszystkich zewnętrznych końcach mebli

Krawędź. Musi wynosić 1,5 – 2! Krawędź milimetr PVC na wszystkich zewnętrznych końcach mebli. Wyjątkiem jest fornirowane meble lub z pliku, lub inne rodzaje gotowych krawędzi, takich jak aluminium lub tworzywa sztucznego. Następnie należy zwrócić uwagę na jakość kleju: od krawędzi PVC jest częstym kleju głośnik, który może być w innym kolorze.
Jeżeli wklejony końcowego regularnego cienkiej krawędzi, wiesz, że to jest łatwo rozebrany i ma ostre krawędzie. Producenci początkujących związany z nią w normalnym żelaza!
dityachi-mebli
spyla jakości. Należy zwrócić szczególną uwagę na brak żetonów na zakrzywionych elementów. Znak z najniższych cech są rozdrobnione prosto do szczegółu. Jakość produktów może zaoferować tylko dużych producentów, ponieważ wymaga wyrafinowanego centra obróbcze HOMAG typu, a przy frezowaniu w stodole na jakość wzoru dotrzeć trudne.

Klamry powinny być ukryte. Jeśli meble na zamówienie bardziej akceptowalne w niektórych przypadkach zastosowanie widocznych łączników oczu, mebli, gdzie projektant myślał przez cały projekt w najdrobniejszych szczegółach, to jest bardzo nie do przyjęcia! W panelach jest dodatek i wszystkie ukrywanie montażu wewnątrz. Znak jakości – na wewnętrznych powierzchniach bocznych paneli Szafa wykonana perforacja, i można łatwo przestawiać półki. Zobacz możliwe tylko między bramami i przynajmniej mocowań tie (przepraszam, ale to nie jest bez możliwe). Dokładnie sprawdzić produkt – znak zawodności konstrukcji może służyć plastikowe narożniki w przypadku mebli.

wysokiej jakości wyposażeniem. Należy zwrócić uwagę na zawiasach meblowych i innych elementów metalowych w szafie (wieszaki, haki, uchwyty meblowe). Sumienny producenci korzystają, co do zasady, armatura jakością markowych piętno (np Zawiasy meblowe Hafel lub Hettich), markowe uchwyty meblowe, siatki wysokiej jakości treści o wysokiej jakości oświetlenie mebli.

Drzwi. Obecnie szeroko stosowane w drzwiach mebli ramy z profilu MDF. Należy zwrócić uwagę na dopasowanie ramki kolorów i podstawową szafkę materiału. Należy zwrócić uwagę na wewnętrznej stronie drzwi, jeśli zobacz metalowe śruby mocujące, pewni – jakość jest, jeśli klinów plastikowych było jeszcze gorzej, a jeśli nic nie jest naprawdę źle. Ważne jest zabezpieczenie profili połączenia. Dobrze, gdy profil okleiną MDF – Profil łatwo zarysować.