Kuchnia – miejsce, gdzie cała rodzina

Kuchnia – miejsce, gdzie cała rodzina. Dlatego też w tym miejscu jest duża ilość energii zebrano, dodatni lub ujemny. Rozjaśnić atmosferę i sprawiają, że bogaty i ciepły, może pomóc w odpowiednim kolorze w kuchni. Jednak trzeba podnieść, biorąc pod uwagę nie tylko opinia ekspertów feng shui, ale także gospodarstwa domowe.
Co może, a co nie może
7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl
Chińska mądrość surowo zabrania korzystania z różowym kuchni, czerwony, pomarańczowy kolor i ich odcieni. Odnosząc się do Feng Shui, wyjaśnić ten zakaz: te kolory – kolory ognia. Uważa się, łóżeczka dziecięce że są one w stanie wywołać spory i kłótnie. Emocjonalne gospodynie radzą, aby udowodnić spostrzeżenie: jeśli Kłótnia z mężem w kuchni, może chcesz zaktualizować paletę kolorów ścian i mebli. Biały, jasnoniebieski, jasnozielony … Te i inne kolory są jasne i chłodne kolory są idealne do kuchni czytaj tu .

Kuchnia łączy tylko z dwóch elementów (ogień i woda) z pięciu: drewno i metal, ziemia, ogień i woda. Chińczycy wierzą, że biały kolor jest najlepiej nadaje się do kuchni, ponieważ łączy w sobie zarówno nieodłącznym elementem pomieszczenia. Harmonia w kuchni, a nawet dać elementy wykonane ze stali nierdzewnej wystroju.

Eksperci ze stali nierdzewnej o feng shui to w sam raz na chłodne odcienie i lekkich. Ale Światło jarzeniowe znając ludzi nie zaleca się go używać. Poza tym, nie tylko w kuchni, ale w innych pomieszczeniach. Jest to szkodliwe dla zdrowia: stale migotanie światła zwiększa ciśnienie śródgałkowe i krwi. Ponieważ często nie Fluorescent bóle głowy. Nie kupuj w rozsądnych cenach, a jasne światło z lampy tego typu, ponieważ zdrowie jest droższe. Ale jeśli jeszcze nie kupiłem fluorescencyjne źródła światła, pożądane jest uzupełnienie konwencjonalnego światła fluorescencyjnego.
Lokalizacja kwiatów

Wybierz kolor dla ekspertów kuchennych łóżka dla dzieci doradzają także w zależności od tego, która część sali będzie zlokalizowany odcień. W związku z tym, w kuchni są zwykle podzielone na cztery części, które odpowiadają częściom na świecie. Dobrze, Północ, Południe, Wschód i Zachód są związane także z czterech elementów.

Uważa się, że rozwój osobisty i kariera będzie stanowić mały czerwony obiekt w południowej części kuchni. Rozwój Duchowy symbolizuje północy. Oraz zachęcanie do rozwoju poszczególnych obiektów może być czarny. Pamiętając kolor jest prawidłowy, należy być ostrożnym i starać się nie oversaturate kuchnia Bright “plamy”.

Oczywiście, opisane wskazówki pomogą ożywić dobrobyt i spokój. Wystarczy spróbować wszystko to samo zaufanie i odczucia i uczucia w wyborze kolorów do kuchni. Jedynie wnętrze, w którym czujesz łóżko samochód się komfortowo, można odpowiedzieć z ciepłem.

Zmienić coś w swoim życiu, w każdej chwili. Wypróbuj nową, eksperyment z ubrania, wygląd, aranżacja wnętrza w domu – to tak ciekawe! Na przykład, dom. Przed ścianach pokoi były pokleit tapety. A jeśli są one malowane w kolorze białym? Powiedzmy, że jest znudzony w szpitalu. Daleko od niej! Spójrz na tych wnętrz. Czy będą one wydają się nudne i nieciekawe?

Ściany i sufit są pomalowane na biało. Nawet białe deski. Ale czy jest to przygnębiające wzroku? Wcale nie. Kolaż zdjęć na ścianach i drewniane verstachok kompensuje białą przewagę. A przezroczyste krzesła dodać oryginalności w całym wnętrzu. Są to, nawiasem mówiąc, są bardzo wygodne do siedzenia.

Biały salon

Ten salon jest piękne w jej czystości śnieżnobiały. Plamy czerni i złota daje to bardzo porządny wygląd. Gdzie można spędzić spokojne wieczory w rodzinie, a może być gorące materace dla dzieci i emocjonujące dyskusje na ten temat.

Łazienka w kolorze białym

Ten łazience jest małe. Biała konstrukcja pozwala optycznie powiększyć przestrzeń. Cóż, najlepsze połączenie bieli, jak zawsze, daje czarny. Dlatego, szczegółowość i wnętrze, oczywiście, czarny.

Życie, zachowując pamięć

Po raz kolejny, salon, gdzie białe ściany i sufit. Seks we wnętrzu nie jest biała. Ale jeszcze całkiem jasne. Pokój jest pełen tyle innych kolorach. Tak białe jak i panuje, ale służy jako tło do całej sytuacji.