Łóżko dziecięce wybrać kilka rodziców

Fakt 6: łóżko dziecięce wybrać kilka rodziców, wierząc, że jest to o wiele wygodniejsze niż tylko łóżko: miała huśtawki, co oznacza, że ​​łatwiej będzie się ukołysać dziecko do snu. Ale tu są pewne niuanse: po pierwsze, dzieci szybko przyzwyczajają się do choroby lokomocyjnej i trudno spać bez niego; Po drugie, te łóżka nie zawsze są w dobrej wierze łóżko i przemyślany – niektórzy łatwo przewrócić; Po trzecie, wyrosło dziecko obudzi się w nim, a także można włączyć razem z łóżeczka. Tak, a spać to całe moje życie będzie, najprawdopodobniej, w konwencjonalnej, statycznych łóżek stałych. Gdyby przyzwyczajeni do swing?
doshkomnata3
Fakt 7: nago lub wymienny przypodłogowe łóżeczka może być przydatna, jeśli planujemy, że dziecko będzie spać w tym łóżku przez wiele lat. Dla dorosłego dziecko obręczy może być całkowicie pominięte lub po prostu usunięte, zamieniając łóżko łóżeczko zwykłej dzieci, w którym dziecko będzie w stanie wspinać się i sam iść. Choć jest mały łóżko, taki obręczy może być przydatne, jeśli nie chcesz, aby umieścić dziecko do łóżka, ale mimo wszystko chcę, żeby być blisko nocy – wtedy może on być dopuszczony do łóżka łóżko i zamknąć się w pobliżu.
 

Fakt 8: Materac musi zmieścić maksymalne wielkości szopki – duża niewygodne, trochę gorzej. Najlepiej, jeśli materac jest wypełniona naturalnych materiałów – włókno kokosowe lub wodorostów, są hipoalergiczne i forma powierzchni, najbardziej fizjologicznym dla dziecka nie jest silny kręgosłup. Materac nie może być zbyt miękka. Torby nie powinny być w ogóle! 

Fakt 9: łóżeczko, kojec – bardzo wygodne urządzenie dla często podróżujących rodzin, jak również w przypadkach, gdy normalne dziecięce mają gdzie położyć. Bed pasuje do wielkości torby i rozwijany do pełnego DNA z wysokimi boki, nogi, wygodne dołu. W nocy można spać w nim, a po południu grać.
Jak wybrać łóżko dla dziecka
Zdjęcie Shutterstock
 

Fakt 10: każde łóżeczko (być może z wyjątkiem kojcu) posiada sztywne ścianki, które mogą spowodować szkody łóżko dla dziecka, to nie jest zbyt umiejętnie koordynować swoje ruchy. W związku z tym, na łóżku, które będą noworodka, trzeba kupić lub uszyć tkaniny miękkie zderzaki, które są dołączone do łóżka wewnątrz liny. Arkusz był również najlepszy krawat dla dziecka nie plącze się w łóżku. Niektórzy rodzice są również zakup baldachim, ale często staje się zbieraczem kurzu, a także zamyka dopływ powietrza do łóżka. Nabywać lub nie – sam zdecyduj.