Maxime Machenaud prowadzi Racing 92 do finału, kiedy Leicester obserwuje Dan Carter

W tym sezonie w European Cup rozgrywane będzie nowe imię, gdy Racing 92 dołączy do Saracens w przyszłym miesiącu w Lyonie. Sposób, w jaki dławili Leicester w Nottingham, były dalekie od tego, co Francuzi słynie, a pragnienie, dyscyplina i kondycja fizyczna, jakie wysuwały, były charakterystyczne dla strony, która dorastała, a nie zebraną w wielkim koszcie.Margines zwycięstwa został zmniejszony przez spóźnienie Telusa Veainu, ale klub paryski miał dojrzałość, którą potrzebowali Tygrysowie, którzy dokonują zmiany taktycznej w tym sezonie.

Racing, grający w pierwszym pół – ostatecznie, zbudowali swój zespół przez hojność swojego właściciela, Jacky Lorenzetti, którego miliony zajęły klub, który 20 lat temu był jedną z przegranych z zapomnienia o finale Pucharu Anglii, a od końca następnego sezonu – 32 000 Na stadionie La Défense w Paryżu. Ale to, co wyróżniało się, nie było tak bardzo jakością zespołu, który został zmontowany, ale jego dowcipem i żwirem.

Leicester planował radzić sobie z Danielem Carterem, ale przypuszczał, że połowa z połowy będzie jego Side playmaker.Wyścigi zareagowały na Tygrys tasowanie w kierunku Nowej Zelandii, wykorzystując luki pozostawione na obrzeżach rufy, a gracz, który Tygrys musiał się trzymać, był półturystycznym pół-Maxime Machenaud. Wywarł on największy wpływ na grę, począwszy od trzeciej próbki, która miała początek w ruchu, który pominął Cartera.

Gdy wyścig wygrał w połowie drogi, walczą one na kilka metrów Zanim Masoe lekko poszerzyła punkt ataku. Kiedy Obrona Leicestera zaczęła się poruszać, skrzydło Joe Rokocoko przyspieszyło do Tygrysa 22. Po raz kolejny zajęł się jednym ze sparingów, gdy Racing wyznaczył linię oporu, gdzie Machenaud podniósł się i dotknął drugiego ataku.Ruch poruszał się 60 metrów, a Carter nie dotknął piłki.

Carter podjął prowadzenie Racing w podwójne figury z 21-minutową karą, kiedy Dom Barrow został ukarany w ruszt. Leicester zmuszony był spowolnić piłkę klubu francuskiego po upadku z powodu szybkości, z jaką Machenaud przeprowadzał ataki.

Opon Fonua, zawodnik No8, który dopiero trzeci sezon rozpoczął sezon, oddał dwa kary Jak walczył z tempem gry. Jego obsługa i dystrybucja były również podejrzane, a jego złe przechodzenie do Tuilagi doprowadziło Cartera do pierwszej rundy.

Leicester wszedł do meczu po 15 minutach, walcząc o Eddy Ben Arous walczył przeciwko Dan Cole.Reżyser rugby, Richard Cockerill, powiedział po meczu, że różnica między bokami może być mierzona w trzeciej karie Cartera dziewięć minut w drugiej połowie, która została przyznana przeciwko Cole w scrum, który widział Racing przeszedł pięć metrów. Ale inne decyzje poszły na jego korzyść i co kosztowało Leicester najbardziej brakowało mu spokoju w istotnych momentach.

W ostatnim ćwierćfinale grało się zaklęcie, gdy gonił mecz, gdy Tuilagi stracił kontrolę nad piłką i Wtedy, gdy Leicester wygrał wynik w szóstym grzbiecie Racing 22, Owen Williams, 37-minutową zmianę Freddiego Burnsa, który doznał kontuzji stawu skokowego, rzucił piłkę naprzód, próbując go zdobyć.Przeprowadzki były zbyt często nieco za słuchawką lub skierowane na nogi, a pod koniec okresu otwarcia była mowa o statystyce, która wykazała, że ​​chociaż liczba przeprowadzonych przez strony była mniej więcej równa, Racing wyruszyła trzykrotnie Wiele metrów.

Gdy Leicester ostatecznie wysłał Tuilagiego do kanału Cartera, półfinał dwukrotnie przyniósł go do ziemi. Im mniejsza sprawa Tigers, tym bardziej próbowali, a nie zmieszali się z nimi na tyle, by pokonać obronę, która mimo słuszności klubów francuskich brakuje im kondycji swoich angielskich odpowiedników, nigdy nie zwiędła.

Próba Leicestera nadciągnęła minutę, gdy po rozdaniu z lewej strony Peter Betham, Tygrys wykonał wolne miejsce na Veainu, który strzelił.Williams, który wszedł na boisko, aby wziąć karę w wysokości 40 metrów, szybko przeprowadził konwersję w okolicach touchline, ale nadal znalazł środek stanowisk. Kiedy Carter wznowił start, Tygrysów nie udało się wycisnąć z ich 22.

Leicester zapłacił za swój słaby start. Po tym, jak Williams wyeliminował prowadzenie Racinga na 10-6, Cole powstrzymał Machenaud odbijając piłkę od awarii i oddał Racingowi trzy punkty. Williams uderzył ponownie trzy minuty po przerwie po tym, jak Ben Arous zerwał kontratę, ale Carter odpowiedział, a centrum Johan Goosen, po próbie niedozwolenia, ponieważ przechodzenie przez Masoe do Machenaud zostało rozstrzygnięte w wyniku przeglądu, wyrzucił 40 metrów kary, aby przywrócić jego stronę 10 Przewagę. Próba Veainu była tak późno, że mogłaby mieć wpływ tylko na scenę, a nie na wynik.