Obejrzeć mecz Barcelona – Real Madryt na żywo w telewizji Tipsport!

PR artykuł: To tutaj! Najbardziej oczekiwany bitwa europejskiego futbolu kickoff w sobotę, 20.30. Barcelona Real Madryt i gospodarze można kierować transfer z Camp Nou do oglądania telewizji na żywo Tipsport!

W sobotę będziemy mieć 172. El Clásico League. Barca może wygrać je do domu 48, z Real Camp Nou pojechaliśmy trzy punkty dziewiętnaście razy, ostatnio w kwietniu 2012. Tym razem według największą społeczność zakładów do wygrania Białą Ballet z pewnością nie. Start miał pełną 88% wierzy punter w wysokości 1,58: 1 Prawdziwy stół z trzeciego miejsca traci 10 punktów i cieszy się zaufaniem siedem procent stopy bukmacherzy 5,05: 1 Na jego pięknie skonstruować poślizg i uderzył w sobotę faceta z mickhals77 pseudonim.Przechylił że obie drużyny mogą zdobyć, a idzie za wygraną 52 050 CZK.

Inne Strzelanina w telewizji Tipsport!

Jak mickhals77, a jego koledzy w analizach są przekonani o jeden metr. Czy wygra Barca lub Real telewizji Tipsport zobaczyć właściwą strzelaninę. Rizek97 punter stawia na trzech lub więcej bramek w swojej analizie i pisze: „3 więcej goli w ostatnich dziesięciu meczów siebie nie tylko poległych w Pucharze remis 1: 1 stycznia 2013”. Podobnie facet mary41 przewiduje, że „atak Barcelona zodiaku Messi – Neymar – nie Suarez dać gościom szansę.”

Zarówno wyrusza przeciwnika po reprezentacji złamać ofensywną koncert? Kto będzie na Camp Nou za trzy punkty?Umieść swoje zakłady i oglądać darmową transmisję na żywo z meczu FC Barcelona -! Real Madryt TV Tipsport sobotę od 20:30

inspiracja na arenie Biletu

Spójrz na arenie bilet i inspirować najlepsze bilety doświadczonych handicappers lub chwalenie się.

Utwórz TUTAJ pod adresem Tipsport do zakładów online i zarabiać bonus powitalny w wysokości 50 000 CZK ! Ponadto, można uzyskać zupełnie free CZK 150 na pierwszy zakład!