Oczywiście, dla dziewcząt 2-10 lat byłoby właściw

Określić tematu

Oczywiście, dla dziewcząt 2-10 lat byłoby właściwe zaprojektowanie wnętrza w zależności od potrzeb: być i miejsce do gry, a size. Ale jeśli nie jesteś gotowy, aby całkowicie zmienić wnętrze dla uprawianych-up girls, był pierwotnie projekt dla dzieci pokój dla dziewczynki powinny być tak, że łatwo przekonwertować do “dorosłej” wersji.
detsk40
“Albowiem tak młodym wieku dziecko jest lepiej nie stworzyć standard, jak i pokoju tematycznym. Jeśli to możliwe, aby w sypialni w delikatnych, pastelowych kolorach, a także sala gier tworzyć, na przykład, bajkę.

pokój dziewczyny dwa lata – małe łóżko, miejsce do zabaw sportowych oraz set-rack. Wszystkie półki zamknięte drzwi z oknem obrazu bajkowego zamku, w centrum – dużą pustą niszę. Teraz, w wieku przedszkolnym, będzie to teatr lalek mini. A kiedy idzie do szkoły, pulpit spadnie do niszy. Szafa zostanie przemalowany w tym samym kolorze, lub zostaną usunięte wspaniałe drzwi okna i półki na książki pozostają. Sport Area, może zastąpić symulator, a łóżko będzie dłuższy (patrz rys. – Red.). “.

Antonin Reinhard, projektant warsztaty “Projektowanie nowego domu”

Porozmawiaj z córeczką, pamiętaj, może ona ma ulubioną postać, kreskówki i zwierząt. Jeśli kocha bawić się lalkami, a dziesięciokrotnie recenzuje film o bajkowych księżniczek – wybór jest oczywisty. Ale jeśli ją lubić zdjęcia przyrody i przygody bajki – zastanowić się nad wnętrzem w ten sposób. Zawsze można znaleźć opcję, która jest zarówno kobiece, funkcjonalne i zmieścić dziecko do smaku.

Po raz kolejny przypominamy, że meble powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów i bezpieczne, jak to możliwe – bez traumatycznych ostrych kątów. Mówimy o zdrowie swojego dziecka: niech jego dom będzie prawdziwie forteca dla niego.

Innym wymogiem dla mebli – funkcje. Szafka musi mieć wystarczająco dużo miejsca na ubrania i buty, zabawki i inne rzeczy – to pomoże nauczyć księżniczkę na zamówienie. Ważne jest, aby ustawić biurko, które dziewczyny będą spędzać sporo czasu. Jeszcze jedno – nie zapominajmy, że mówimy o przyszłych dziewcząt: dbać o lustro i innych “kobiecych” widżetów.