Pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – materiał

Fakt 1: Pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – materiał, z którego wykonane łóżko. Najlepiej, jeśli jest ona wykonana z naturalnego drewna, bez stosowania lakierów i farb. Dzieci, które są początkowe, miłość do gryzienia łóżeczka balustrady i barami, więc jeśli łóżko jest wciąż malowane, upewnij się, że farba nie zawiera ołowiu (to powiedzieć, atesty higieniczne, którą otrzymuje się przy zakupie), w że drzewo starannie dopracowana i dziecko nie będzie drzazga obecnie usta lub ręce. Łóżko nie powinno niczego, ale zapach drewna.
dytyachi-ihrovi-mebli
Fakt 2: szczegóły szopka powinna być bardzo silnie powiązane i ściśle przylegać do siebie – aby nie spowodować szkody dziecko (może kłuć palec pomiędzy detalami i zniszczyć go), elementy metalowe – śruby, koła zębate – powinno być “utonął” w drewnianej części i zabezpieczonych korki.

Fakt 3: nowoczesne łóżka są bardzo różne. Najbardziej praktycznym łóżko – taka, w której wysokość jest regulowana dno. Podczas gdy dziecko jest małe, mama wygodniej schylać do niego, jeżeli dno jest podniesiona bardzo wysoko, a odległość od kołnierza do dołu – trochę. może to być niebezpieczne dla dziecka, dorosłego, więc spadnie poniżej dolnej części szopki, tak, że kiedy dziecko będzie, nie mógł wypaść z łóżka.

Fakt 4: Łóżeczko pręty powinny być zaokrąglone i wytrzymałe. Odległość między nimi nie powinna przekraczać 6 cm – w przeciwnym razie w ciągu jednego dnia może być wątpliwe, aby uzyskać głowę dla dzieci i pomyślnie się nie zawahał. Dobrze, jeśli są usuwane z prętem w środku szopka 2-3 – uprawiane na dziecko może się z niej wydostać i wspiąć się z powrotem.
Jak wybrać łóżko dla dziecka
Zdjęcie Shutterstock

Fakt 5: “wodotryski” – potrzebne czy nie, to zależy od tego, co to jest wyposażone w łóżeczku. Rzeźbione ozdoby dla urody – zupełnie niepotrzebne. Ich ostre krawędzie jak dziecko, a rodzice mogą przyjść w różnych częściach ciała, powodując obrażenia. Im gładsza klasyczną formą drewnianych częściach łóżku – tym lepiej. Ale jeśli łóżko jest wyposażone w skrzynkę pościeli i zabawek, jak również jako torba do przechowywania ubrań bocznej dzieci – to bardzo fajne i wygodne.