Podczas spotkania z nowym partnerem nie zapomnij o dzieciach

4

No cóż, ze starszym dzieckiem, które ma już romantyczne uczucia, możesz podzielić się swoimi planami na całe życie, bez wchodzenia w niepotrzebne szczegóły, jeśli czujesz, że tęskni za ojcem.

Wnoszenie człowieka do domu lub przedstawianie go na boku jest konieczne tylko wtedy, gdy jesteś przekonany o powadze i sile twojego związku i masz chęć budowania życia razem z nim.

Podczas spotkania z nowym partnerem nie zapomnij o dzieciach i poświęć im tyle uwagi, ile robiłeś przed pojawieniem się nowego związku. W przeciwnym razie dzieci będą miały wobec niego uprzedzenia. Jedźcie razem do teatru i kina, organizujcie wspólne spacery i wizyty w ośrodkach dla dzieci. Nie zmieniaj ustalonego ustawienia życia dzieci, dostosuj się do ich życia, aby twoje daty nie zakłócały komunikacji z twoim dzieckiem.

Trzeba z wyprzedzeniem porozmawiać o człowieku, aby znajomy nie był zaskoczeniem. Gdy dzieci wiedzą, że w ich życiu może pojawić się mężczyzna matki, jego pojawienie się łatwiej będzie zaakceptować. Ukrywając pojawienie się nowych relacji, możesz wywołać negatywną reakcję u dziecka, gniew, urazę i nieporozumienia.

Głównym błędem wielu rodziców jest to, że nie mają odwagi powiedzieć swoim dzieciom o pojawieniu się nowego partnera. Bądź szczery i cierpliwy wobec dzieci, ponieważ nie mogą od razu zaakceptować twojego nowego kochanka. Nie musisz ich spieszyć, niech przyzwyczają się do możliwych zmian w ich życiu.

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwane lato, ale nastolatek nie znalazł czegoś dla siebie, a wolny czas spędza w grach komputerowych. Jest to również interesujące, ale można to zrobić przez cały rok, a latem można znaleźć więcej ciekawych zajęć, które pomogą Ci dobrze się bawić w letnie dni lub uzyskać wrażenia z nowych niecodziennych czynności.
Co robią nastolatki podczas letnich wakacji?

Nasz artykuł pomoże Ci wybrać lekcję, która sprawi, że lato dla nastolatka będzie niezapomniane i zabawne. Więcej artykułów na ten temat baby.

– Z przyjaciółmi, aby przygotować zabawne przyjęcie na cześć końca roku szkolnego.