Puchar Azji 2015: Australia Pięć głównych tematów święto

Tak mniej niż 24 godzin pozostało do edycji wyrobisko 16. Pucharu Azji po raz pierwszy w historii, pierwotnie odbywają się przez cały Oceania Australia. I podobnie jak cztery lata temu, tym razem w tym przypadku, aby nie pominąć Euro Soccer z dużym podglądem…

W sumie wszyscy komentatorzy zagraniczni koncentrują się na obszarze spoza Europy zgadzają się na fakt, że jest to wyjątkowa okazja dla Azji Mistrzostwa dostać się głębiej w świadomości fanów pochodzących spoza największych i najbardziej zaludnionym kontynencie planety.

Do tej pory większe uenklávu gier w najważniejszych lig europejskich zawsze sprzyjał Puchar Afryki.Ale podczas gdy książka pod koniec 2014 roku przez nieprzyjemnych zwrotów akcji związana z przeniesieniem gospodarzem rąk ojczyzny wcześniej zdyskwalifikowany krajowego wybór w zaawansowany i nadzwyczaj odpowiedzialną Australii to wszystko było dawno temu w sklepie dla wybuchu wyjątkowym wydarzeniu.

Oczywiście, nie chodzi o zbyt trudne stało, dlaczego to jest w Australii dla urządzeń takich uroczystościach więcej niż idealne miejsce: taka infrastruktura w przypadku szukał tylko całkowicie interwencje kosmetycznych. Co jednak czasami trochę pozapomíná, dobre lub złe jest wciąż źródłem wielkiego potencjału Australii jako gospodarz. – charakteru populacji

Krajobraz kangurów jest rzeczywiście jednym z bastionów świata kultury, przynajmniej pod względem różnorodności.W obliczu których reprezentanci ponad 200 krajów, mówiących ponad 400 różnych języków; i że konieczne byłoby może odegrać kluczową rolę w zapewnieniu australijska skromny rekord historyczny całkowitą frekwencję, ustawić dokładnie 10 lat temu w Chinach.

Przypadkowo, tam zaczął Australii płynąć pierwsze rzesze imigrantów, którzy następnie zwłaszcza wśród 50. i 80. ubiegłego wieku nastąpił masową falą innych imigrantów z Wietnamu, Malezji, Filipin, Japonii, Kambodży, Indonezji i Suharto.Ostatnio był bliżej Socceroos przenieść także tubylców Korei Południowej, Indii, Bliskiego Wschodu (zwłaszcza w Pucharze obecnego Iranu), jak i na Sri Lance.

W ogóle, niemal każdy kraj uczestniczący w Australii będą mieli pewną wsparcie bezpośrednio z wyspy Federacji (z wyjątkiem być może w Uzbekistanie, którego obywatele niestety nie udzielono wizy luzem). I to jest szczególnie dla tych organizatorów oczywiście ogromną zaletą. – choćby ze względu na repryzą czterech lat widz fiasko Katar naprawdę wchodzi w rachubę

Ponadto, nie jest już w zasięgu podstawowych grup mieć parę wręcz pikantne bitew, które widzów na trybunach powlekane bardziej.Konkretnie mam na myśli na przykład Palestyna konflikt z Jordanii, domem dla ponad trzech milionów uchodźców palestyńskich. Walka dwóch sojuszników ekonomicznych i politycznych w sposób, Chin i Korei Północnej.Stąd ponownie pożogę między Irańczyków i Bahrajnci którzy razem mają niedokończone sprawy z końcowej cyklu eliminacjach do Mistrzostw Świata 2002.

Australian edycja Pucharu Azji będzie tylko prawdziwy festiwal kolorów metaforyczne; ai będziemy zatem inne linie w pięciu różnych kolorach – lub jeden z pięciu różnych perspektyw – starają się wyjaśnić, co to jest o tegorocznej dobrej předturnajová atmosferze, a co nie można oczekiwać tego działania…


Home # 1 Wczesne podziałka dla Socceroos

Od 1984 roku, ówczesny Singapur i żaden kraj gospodarz nie kopać własny pełnoprawnym Puchar Azji triumf.A ktoś z dużych ulubionych-organizatorów wtedy coś udało od 1976 roku i miał faktycznie nepokořitelného Iranie.

Australia w tym roku na papierze nie przypomina żadnej z tych skrajności.

Postecoglouova grono trudno być drugi Singapur że już poza ostrym początku nie zrobił nic; w tym samym czasie, ale nie dla miejscowych entuzjastów warunek ślepoty ma ciepłej kandydatem do całkowitego zwycięstwa. (I po tym wszystkim, kiedy wspomniano Persów w połowie lat 70. ruszył prosto do złotego hat-tricka, który teraz Socceroos nie technicznie nie może udowodnić).

Tak jak Australijczycy na papierze wartości? Cóż, znajduje się gdzieś w połowie drogi, to może być nieco alibi – a jednak trafnie – zkonstatovat do domu.Wszyscy jesteśmy rzeczywiście Postecogloua i jego nieustraszeni opłaty oglądałem mistrzostwa świata, więc myślę, że możemy bardzo dużo odgadnąć, co pokażemy w najbliższych dniach.

4-3-3 czasami morfujícím bardziej klasyczną 4-2-3-1, zdecydowanie dążyć do posiadania większej procentowo niż wcześniej pod Osieck; i ich armat będzie skrzydło obowiązuje. Czy u prostych skrzydłach Leckieho i uzdrawiał Kruse; lub na poziomie ofensywnie dostrojone Kontry stworzył dobrą Franjic z Behichem.

Wszystko, co naprawdę pozostaje, mimo że zapotrzebowanie odnowił równa połowie pracowników (Oar i Davidson spadła).

Co będzie zasilał domu nowego korzyści, to wyjątkowy talent Pomocnik Massimo Luongo.Ten włoski brzmiące nazwisko naprawdę Proponuję zapamiętać, ponieważ powinien on stać na wszystko Australian przejście z obrony / backup w ofensywie – Socceroos lub coś w Brazylii miał zbyt niesamowite, a co również wyraźnie cierpiał

p > Ponadto, już następuje Australijczycy rozpoznać tylko trzy wzorce ataków, które zostały na mundialu w tak namacalny; i który teraz daje tylko korzyści.O nich będzie miał więcej do powiedzenia, ale to jest niesamowite serwer analityczny wideo zaprojektowany przez Method Leopold

Co jest po drugiej stronie było w ogóle, czy raczej zredukowane nie zmieni, to jest uzależnienie Australijczyków w imieniu piłkarza Tim Cahill.; a konkretnie Więc jego instynkt drapieżnika lub zdolność coraz kule / nagłówki na strzał z najbardziej dogodnych pozycjach.

Podobnie Socceroos nadal stanowią wysoce niepewną zestaw jaki zbiorowej grze tyłem dotyczy, jeżeli nie mniej niż sześć miesięcy później, nie wydają się być bardziej biegli w Postecoglouově „dyscypliny królewski”, grając wysoką linię obrony

Gdy weźmiemy go dookoła, możemy powiedzieć, że Australijczycy wciąż daleko nevychytali wszystkich swoich linii.; i nadal są w pewnym stopniu „chybił trafił” mančaftem który jest tylko trochę (ale naprawdę tylko trochę) bardziej pewni siebie w przejściu do ataku.. I tylko silniejsza rola powinna zatem w celu ustalenia ostatecznej lokalizacji mogłaby odgrywać czynnik w środowisku domowym

Tak więc schodzić niedoświadczonych Australijczyków; lub odwrotnie, okazują się być jednym z tych Ekip że głośniej – a tym samym bardziej pilna – wsparcie fanów jak najbardziej pozytywne…


Start # 2 Wszechobecne předturnajové ” cii! „

wszyscy jeszcze żywe wspomnienia z mundialu i pięknie udostępniane towarzyskich předturnajové wszystkich uczestników?Cóż, Puchar Azji jest wyjątkowy w tym kierunku trochę dobre lub złe kawy.

wymownym przykładem jest to, że jeden z najbardziej dyskutowanych tematów w ostatnich dniach Down odwołać mecz towarzyski pomiędzy Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i Kuwejt z (dziwacznej) powodu, że kuwejcki partia nie był skłonny do kompromisu ze swojego obowiązku kupowanie filmów z całego spotkania.

Cały incydent, a nawet posunął się do miejsca spotkania miał przybyć policję do korzystania z urządzeń tryskaczowych następnie pojechaliśmy wszystkich protestujących Kuwejtczycy z szatni, gdzie rzekomo przestrzeniach zamkniętych usiłowany odwołanego Mac symulować.

, aby chronić swoją tajną grę, jednak spowodować w nieco bardziej wyrafinowanych sposobów, aby pokazać nam innych wybranych drużyn narodowych.Więc może piłkarze Chiny i Korea Południowa tuż przed kick-off ich generálek wybrał wyrafinowane podejście wymienili koszulki, które następnie z numerami katalogowymi tropu niejednego Scout, a także eksperci na Twitterze i na trybunach.

Japończycy wolą całkowicie zrezygnował w dowolnym turnieju z innymi uczestnikami w Pucharze Azji i podał w ramach przygotowań do dwóch (prawie) lokalnych klubach – Nowa Zelandia Auckland City i niejasnych australijskiego całkowitej Lambton Jaffas – kompletne z reflektorów. Turniej odbywa się? Oni po prostu obniżyć intensywnej sesji treningowej.

Na tej samej ścieżce poszedł także tradycyjnie znak zapytania Koreańczycy .Nie byłoby jednak mieli górna ręka przyjść nawet na kilka dodatkową dawkę tajemniczości.

Po pierwsze, Jo Tong-Sopov wiązka do ostatniej chwili przygotowuje się w chińskiej Hainan, a nie bezpośrednio w turnieju jak wszyscy innych.W drugiej kolejności, a następnie przez wszystkich sposób podobny do zdystansowania także Australia gdy wreszcie przybył po wszystkim.

Następnie autobus zakończył 22 (tak, nie 23), aby wyświetlić niewykrywalne piłkarze z identycznych fryzury, buty i modeli sportowych teplákovými Sets – naturalnie bez logo, nie mówiąc już imiona; ale partia i portrety symboli Robotnicza «Drogi Przywódca» Kim Jong-una.

Brak rozmów wobec reporterów natomiast wykluczone, może tylko poza obowiązkowymi konferencji prasowych, tak naprawdę nikt nie jest dostępny tylko użyteczny szczegół o uczestnik Pucharu Azji.

Rzeczywiście, tylko sama nominacja budzi pewne podejrzenia: wszystkie pięć policzonych przodu urodzony w 1992 roku, dwa z nich nawet w tym samym dniu.A co gorsza, brakuje dwóch przystawek z ostatniego oficjalnego KRLD pojedynku w ramach kwalifikacji listopada do Mistrzostw Azji Wschodniej.

W finale następnie, nie możemy sobie pozwolić na oszacowanie idealnej północnokoreańskiego otwarcia jedenastej, kiedy prawie wszystko wskazówki z przeszłości znany jako napastnik Jong Tae-se lub twórczy pomocnik Pak Nam-chol, nie jest zaskoczeniem, nie otrzymali zaproszenia. Który nawiasem mówiąc stosować razem przez 13 członków zwycięskiej drużyny Pucharu Challenge w 2012 roku, przez który Koreańczycy Północnej w tym top zdarzenia w pierwszej kolejności nie kwalifikują się.

Ostatecznie, to nawet tak skrupulatny analityk jako Tim Palmer był w stanie zidentyfikować więcej niż dwa stałe rozruszniki.Wyjątki te są sami kolec napastnik Pak Kwang-Ryong, legionista ze Szwajcarii; i wszyscy jesteśmy zaznajomieni, niespokojny bramkarz World Cup 2010 i późniejsze Pucharze Azji, Ri Myong-Guk

Konkluzja:. naprawdę nie nároďák Byłem tak podekscytowany od 2010…Korea Północna.


Home # 3 Co powiedzieliśmy Gulf Cup w ubiegłym roku?

Oprócz Czech zainteresowanie mediów w listopadzie 2014 roku odbyła się już na 22edycja Pucharu Zatoki (Gulf Cup of Nations) – i na tym etapie na pewno jest wskazane, aby wspomnieć o niektórych z jego kluczowych wyników, które mogłyby pomóc w przewidywaniu – lub później i zrozumienie. – podczas Pucharu Azji

Zwycięzca ostatniego roku Gulf Cup roku stał Katar i Australii, a teraz będzie to trudne dla robota – do czynienia z pewnym przekleństwem że Bliskiego utytułowanych drużyn w niedawnej przeszłości na rajdach kontynentalnej elity prześladowani jako przykry cień.

Tylko w ubiegłym roku, a ponadto wziąć Puchar Azji. Gulf Cup finalistów tam całkowicie wysadzony gdy żaden pojedynczy punkt o łącznej wynikiem -13 nakazał domu po fazie grupowej

Katar ma jednak dobrze przygotowana, aby stać się pierwszym panujący swoim regionie od 2000 roku, który znajduje się na Pucharze Azji przynajmniej uda się przepłynąć do następnego etapu; jeśli nic innego.Rzeczywiście, Katařané ogólnie doświadczonych sensacyjne 2014, kiedy w niej również udało się uzyskać przyczepność zachodniej mistrzostw (po raz pierwszy w historii) i kontynentalnej devatenáctek Championship (także po raz pierwszy w historii).Czysto na poziomie seniorskiej reprezentacji po ostatnich piętnastu meczów przegrali tylko jedną rzecz, która nazywa się właściwy „moment”.

Dlatego może być prawdą, że Katar do Pucharu Zatoki jakoś nie wrażeniem dobrej wydajności był jeszcze w finały, ale z drugiej strony, konieczne jest, aby uznać, że właśnie w tym starcia z Arabii Saudyjskiej brakowało jego najlepszy obrońca (w turnieju rannych Bilal Mohammed) nejrozdílovějšího pomocnik (turniej całkowicie brakuje Ibrahim Khalfan) i wreszcie najbardziej produktywne napastnik w ostatnich latach (na turniej całkowicie brakuje Sebastiana Soriu)

Katařané zatem, pod kierownictwem trenera algierskiej Djamel Belmadiho. – trochę przymusowej – ujawniają nowe Workhorse.Jednym z nich jest fałszywa dziewięć, stąd ofensywa pomocnika w osobie innej rodzimej algierskiej Boualema Khoukhiho, strzelił zwycięskiego gola w finale Pucharu Zatoki Perskiej, a także bez wątpienia najlepszym graczem tego Západoasijského mistrzostw.

Szczególnie ostatnio i wydaje się być dobrze przejechany zbyt 24leté prawica Hassan Al Haidos; i jego uwaga całkowicie godny młodego Ghany Mohammed Muntari, kontrowersyjnie naturalizowany i natychmiast wezwał zamiast ikoną Sebastian Soria.

Katar do Pucharu Zatoki przedstawiony bardziej reaktywny w piłkę nożną, gdy zakłady na bardzo konserwatywnym centrum pola pod nadzorem doświadczonego Karim Boudiaf i solidnie rozbudowane kontrataki.Tym razem jednak prawdopodobnie będzie musiał od czasu do czasu, a właściwie kontrolować piłkę i dyktować tempo gry; niech sam przeciwko Iranowi i Bahrajnie.

Zjednoczone Emiraty Arabskie mančaftem do Pucharu Zatoki zajęli trzecie miejsce, są w dużej mierze ofensywnie oparte, które szczyci się jednym z jednym z najbardziej chwalił młodych nadzieję na kontynencie.

Omar Abdulrahman – nie wzrosła, ale to bardzo poręczne i przesuwając nieczytelny rozgrywającego – zrobił dobre imię cztery lata temu, a teraz będzie to pomimo ostatnich problemów zdrowotnych ponownie bardzo powołane jako główny twórczy siła

nowy Azji kometa jest wtedy niezwykle inteligentny napastnik Ali Ahmed Mabkhout, który z pięciu bramek. – z których cztery były naprawdę prosto na niego! – wziął korony najlepszym strzelcem we wspomnianym Pucharze Zatoki Perskiej, a także z nieco rozczarowujące Ahmed Khalil na to znowu przede wszystkim stan strzelecką produkcyjną UAE

Ostatni panowie golenie Potem ukrył przedstawicieli Arabia. Arabia ; pierwsi uczestnicy Pucharu Zatoki w ciągu 20 lat, które udało mu się być taki wstyd, że na własnej ziemi utraconej meczu finałowego…

…który był w jakiś sposób symboliczny. Zieloni z pewnością może odegrać wielką piłkę nożną, a także w całym turnieju świeciły znacznie więcej niż zwycięzców z Kataru, ale gdy zdecydował się zawalić, więc jest to naprawdę warto. Zobacz ich żenujący występ na ostatnim spotkaniu elit kontynentalnym, gdzie jako mistrzowie regionalne po otwarciu potykanie zwolniony trener i ostatecznie kończyliśmy bez punktu na ostatnim miejscu.

Tym razem Saudyjczycy udało się „obowiązkowe” coachingu roszady zrobić przed inauguracyjnym Azji Cup, więc miejmy nadzieję, że w (tymczasowym) trener Cosmin Olăroiuovi trwa aż do samego końca – czy ma przyjść w każdej chwili.I prawdę mówiąc, to ten rok będzie faktycznie wykonywane potrójnych mistrzów kontynentalnych powinna pójść dalej niż tylko na granicy trzech gwarantowanej wydajności.

Rumuński trener w regionie jest bardzo szanowaną osobą i generalnie też całkiem pewni, że mógł z niebezpiecznym obraźliwe trio Al Abed-Al Shamran-Al Dawsari maksymalnie wycisnąć, a nawet pojedynczego udaru dostarczyć zespołowi sztywno koniecznej równowagi pomiędzy zaczepnej i skrzydłem fazie.


strona 4 Po Brazylia potopu. Ale jak duży

Nie jest to jednak tylko te drugie zespoły Echelon, którzy niedawno osiągnęli wymiana dowódców – są także tradycyjne East Asian moce, Korea Południowa i Japonia.I wreszcie, ich biedniejsi koledzy z Chiny , który pod Alain Perrin odkrywania nowych możliwości i utalentowany Wu Leiovi powoli widzi nowego zbawcę długotrwałej złej ofensywnej składnika.

Jednak Chińczycy, którzy sporządzone prawie wyłącznie w domu i trudno sobie wyobrazić, że teraz na obcej ziemi nagle odwraca, teraz, za zgodą zapomnieć. I skupia się raczej na Koreańczyków , który pod kierownictwem Uli Stielikeho próbuje budować na krótkiej kampanii pod dawny narodowy kapitan zespołu Hong Myung-bem.Kampania, która niewątpliwie przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi

Niemiecki trener w stylowe okulary i. – dla jego stosunkowo zaawansowanym wieku wspaniale – ograniczone doświadczenie z rolą trenera musi teraz zajmować się przede wszystkim, jak szybko uporać się z całkowitego braku klasycznego dziewiątek / uczyć swoich graczy do gry bez żadnego dostrzegalnego hroťáka.

Szczerze mówiąc, jeśli to konieczne Lee Chung-Yong pod Stielikem powoli stracił grunt, szczególnie alarmujący stan utrzymuje się poza przodu bez zauważalnych zmian.

Niekoniecznie tylko Stielikeho Endeavor prawda.Bohaterem ostatniego Pucharu Azji Ji Dong-won tam przez kontuzje, Park Chu-young ponieważ předlouhému gleaning i leczyć w czasie brakowało nawet więcej facetów z cennych doświadczeń z mundialu, Kim Shin-wook Lee Dong-Gook.

Zamiast takich jak antypody jak (prawdopodobnie) pierwszy wybór wycieczek i oryginalnym legionisty z Kataru Cho Yeong-Cheol, klub zazwyczaj rozpoczyna się podhrotu; a wraz z nim post w fundacji zajęła pospieszne, ale w końcu upadającego regularnie Lee Keun-ho.Poza to właśnie opuścił Lee Jung-Hyup, który w zasadzie nie wiem obserwatorów koreański Top League, gdzie cisza ma tylko dwa lata.

Na razie będzie to prawdopodobnie po prostu postawić na „czynnik Ji Dong-won” – a także plemienne gracza Borussii Dortmund, który cztery lata temu wzięła udział w pięciu prostych bramek brązu mančaftu, miał też Lee Jung- Hyup oddalił ramce debiutanckiego gola dopiero na krótko przed pierwszym gwizdkiem mistrzostw. Dokładniej w próbie

Szczególnie w dramatycznym spadku w najbardziej produktywnym odtwarzacza zeszłorocznego Asian World Cup taśmy kapitana pozbawiony Koo Ja-Cheol, więc Korea Południowa prawdopodobnie będzie musiał shooter polegać głównie. – jeśli nie wyłącznie – do Syna Heung min.On, z drugiej strony, teraz wydaje się być w stanie wyciągnąć wojowników Taegukovy całkiem dobrze na własną rękę, choć tu i tam spalanie nieprzygotowanych lub nawet absurdalnych miejscach.

Jeśli Son Heung-Min jest oczywiste kandydat do nagrody dla Najcenniejsze gracz turnieju, takie Japonia ma podobny żelazka w ogniu – tradycyjnie – kilka. Keisuke Honda chroni tę nagrodę, a będzie chciał bronić, nie ma o czym mówić. Nieważne jak niezasłużone jego cztery-letni indywidualny sukces może być; i nie ważne jak straszny był przez większość czasu w lecie w Brazylii…z takimi gwiazdami, nie można wykluczyć po prostu nic KOR gdy tak ulepszony jako najlepszy zawodnik AC Milan.

Kolejny „Podejrzani”, a następnie Shinji Kagawa, który pod Meksyku Javier Aguirre normalnie grać więcej w środku stawki i wiedzy, poniżej którego oczekuje on do tej pory wskazują, znacznie więcej niż w poprzednim ogrzewania skrzydła.

dwukrotnie pivot następnie nadal działać razem 64letý tandem Endo-Hasebe, który będzie z kolei ich coraz mniejszej zdolności i chęci, aby skutecznie zaatakować i przełamać minięciu przeciwnika ostatecznie może łatwo płacić za regularne podbrzusze inaczej uprzywilejowanych Japonia.

w przeciwieństwie do tego, świeży wiatr w grę tylko pod Nippon Aguirre przyniósł Yoshinori Muto, który będzie również jednym z moich gorących wskazówek na dodatkową dawkę uwagi.Tylko lewy skrzydłowy, 22, jest w Japonii był wywoływany suwerenne najgłośniej od Shinji Kagaway – i rzeczywiście słusznie.

Jego zaufanie, bezpośredniość, a absolutna pewność / nekazivost są naprawdę na kuli rzadko widziana połączeniu w tak młodym chłopcem; KOR, jeśli uzupełnia i ponadprzeciętnej siły przez 13 goli křídelníkových w sezonie debiutanckim J-League na pewno jest

Ponadto, inny uczestnik Mistrzostw Świata, Iran , zachowuje się jak atut w kieszeni. Alireza Jahanbakhsh może to będzie trudne do wymówienia w Republice Czeskiej, a mianowicie holenderskich komentatorów już skomplikowane ale jego nazwa musi mieć w małym palcu.

To Alirezovy jako solidny występ w ubiegłorocznym konkursie górnym, a zwłaszcza wyraźnie elita jesienią 2014 roku na drugim piętrze.Jednadvacetiletý irańska ofensywa amulet zdobył úchatných 7 bramek i 11 asyst, więc na jeden cel udział w ciągu minuty w ogóle większość całego Eerste Divisie.

Wraz z innymi odkryciami ostatnich miesiącach Rosja Dwa lata Sardar Azmun następnie jednak Jahanbakhsh ucieleśnia zasadzie jedyną nadzieję na Queirozovu nagłe pojawienie Plan B, co znacznie defensywnej Iran rozpaczliwie potrzebują przynajmniej przeciwko sztywnym Bahrajn .

Zastanawiasz się, dlaczego trener po prostu nadzieję na „nadzieja” i „nagłe pojawienie się” coś, zamiast własnych aktywnych wysiłków? Cóż, uwodzi.Ale to na pewno nie jest tak prosta; oraz fakt, naprawdę jest to, że Queiroz naprawdę nie trzeba było opracować alternatywne gier odpowiednią przestrzeń.

Powodem jest częściowo niepotrzebnie długie rozważania na temat nowej umowy, która rozpoczęła się zaraz po Pucharze Świata i wciąż zakończył się w połowie września (dla których pewnie nawet on, true); zarówno wspólny niezdolność Federalna przywództwo podczas Queiroz udostępnione dla nie więcej niż dwóch przyjaznych pojedynków, a szereg z nich zostało odwołane z różnych powodów.

Mozambik, Kenia, Benfica B, Estoril, Republika Południowej Afryki i Palestyny. – to długa lista przeciwników, których Iran planuje się Puchar Świata w twarz, a wobec

Dla tych, předturnajových wybryki to nie wystarczy, nawet wręcz kilka godzin przed wyjazdem do kierunku lotu Australii cicho i bez żadnych wyjaśnień zrezygnował ze stanowiska jako asystent trenera legendarnego Ali Karimi.Kontrowersyjna legenda gier podczas gdy rola z wielką pompą i bez skomplikowanych testów zajęło zaledwie dwa miesiące wcześniej.

bardzo podejrzane, prawda?

W końcu, sekcja ta będzie następnie wspomnieć również zasługuje Półfinaliści temu, cztery lata, ponownie ambitny Uzbekistan . To szczyci się na całym kontynencie niemal bez precedensu chemii i chemii wszystkich szeregach, więc znów może cię zaskoczyć. Wielu ekspertów, jednak obawia się, że Středoasijci znowu móc sprostać reputacji wyboru tak długo wygląda wyjątkowo dobrze, a następnie w kluczowym momencie, śmiertelnie wycieczki.

To wydarzyło się tak wiele razy już to zrobił. W kwalifikacjach do World Cup 2014 Uzbekistan de facto brakuje dwóch bramek lepszy wynik.Około czterech lat temu, aby zmienić ten sam nároďák zamienione pierwsze miejsce w jednej fazie na ostatnim miejscu w fazie następuje (krytyczny). I Azji Cup 2004, kiedy doskonały etap grupa doprowadziła do natychmiastowego čtvrtfinálovému katastrofie, wraz z najnowszym wydaniem mistrzostw kontynentalnych oraz epicką półfinałowym wybuchu…to był taki klasyczny.


Start < b> # 5 Czego można oczekiwać od Palestyny ​​i Omanie?

Jeśli nie znaleźli do tej pory nie ma faworyta, bezpośrednio zaoferowania.Te prawdziwe Sweethearts tłumy neutralnych obserwatorów miała natychmiast po jego ostatniej kwalifikacji poprzez wtórny AFC Challenge Cup będzie nieuchronnie stać piłkarzy pochodzących z tylko częściowo uznana przez międzynarodową Palestyny.

Na dlaczego Nożnej Palestine co najmniej zasługuje na podziw (jeśli mnie nie tylko sympatia), jesteśmy już w maju 2014 roku na naszej stronie wraz z kolega Zezula długo podano, więc teraz nieszczęśliwy los ten skromny, ale wszędzie tam, gdzie to możliwe udane całość, nie osobno zająć.

Podobnie może tylko dodać, że Palestyńczyków z problemów napotykanych kontynuowanej przed największym świętem kontynentalnej (tak się na elitarnej korkiem, nauczycieli w szkołach izraelskich, które po prostu nie zostało uwolnionych z kraju); i że podczas gdy oni nie są jedynym zmartwieniem.

Prawdopodobnie właśnie takie niedogodności, bo nie bardzo futbol we wrześniu ubiegłego roku złapany udanej trener Jamala Mahmouda, który był z zespołem przez trzy długie lata, szokującej rezygnacji.A jeśli mówisz, że jego następca nie w tak krótkim czasie nie mógł złapać coś złamać ważne funkcjonalne i jednocześnie, jesteś w błędzie.

niekompetentny i właśnie w tym turnieju skierowana Saeb Jendeyaovi ponieważ udało im się rozwścieczyć granice palestyńskiego wentylator po prostu bardzo nominacjach, gdzie niezrozumiale zawierają równe cztery prawej Beky (!) Podczas ignorując na przykład sprawdzony środkowy obrońca Daniela Kabira Mustafa i inni dawne filary zespołu.

środkowy obrońca, który rzeczywiście przeżył coś z Palestyny, jeśli nie wygrał, więc na roster pozostał w zasadzie tylko Abdelatif Bahdari.I wtedy można naprawdę powiedzieć dlaczego, do diabła, nowy trener w sposób nie ingeruje w zespole folderu, który trwał dwa turnieje Palestynę – wraz z doskonałą bramkarz i kapitan Hamzeh Ramzim – całkiem dobrze obsługiwany. KOR, jeśli chodzi o tymczasowym pilota…

Jednak, jak przy tak atrakcyjnej gry nie debiutanta rozpaczy całkowicie zapełniona.Chociaż fakt sam w Palestynie w ostatnich meczach towarzyskich nie mocną stroną (jedna wygrana w czterech próbach z wymianą nawigatorów), Irak z Jordanią robią całkiem możliwe gorzej, wycieczka do ćwierćfinałów samym dla Canaan Lwy na pewno nie jest to przesądzone zamknięte.

Jordańczycy w ciągu ostatnich dwóch lat walcowane ich ogromną ilość czterech trenerów i byłego asystenta menedżera Chelsea Ray Wilkins wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo (osiem przyjaznych pojedynków!).

Irak na, a następnie trochę lepiej, gdy można w pewnym stopniu polegać na kilku utalentowanych młodych ludzi, odpowiednio półfinalistów SM w ciągu 20 lat od 2013 roku i wciąż pali Younis Mahmoud.

Jednak Gulf Cup mistrzów Azji wyszło około 2007; Można to częściowo przypisać slim fit wszystkie gry domowego obsługujących graczy, którzy dwa tygodnie przed turniejem startu, ale generalnie brakuje spójności w całym zespole.I będzie to w przeciwieństwie do fizycznego sposób pochopnie wziąć gorący trudne.

Wiele rodzimych iracki, prawda dlatego wtedy podobno powiedział, że jest to najsłabszy nároďák przez ostatnie około dziesięciu lat.

przeciwnie, jest raczej problem Oman , który jest Palestyna po neokoukaným innego uczestnika, a tu w Australii powinna zbadać możliwości ich szczytów.Pod kierownictwem Paula Le Guen, który może być jednym z nielicznych trenerów z korzyścią turnieju z czegoś, co prac koncepcyjnych, a mianowicie Red Warriors naprawdę z roku na rok rośnie i zyskać pewność siebie, która kilka razy niedawno i czuł taką Australia; Co ciekawe, rywal grupa A.

To prawda, mniejsza strata byłaby tam ostatni raz był w Omanie w półfinale Pucharu Zatoki po raz pierwszy w 28 konkurencyjnych meczach stracili trzy razy w jednej grze, i ogólnie wydaje się tracić jego były pycha – solidną obronny.

Jednak pomimo pewnych kłopotów i problemów zdrowotnych – połowa zaaranżowana linię obrony – wysłannicy pozostają małe Sułtanat jedna możliwa niespodzianka mistrzostwa.Ich centralnym trio, mimo wszystko, nadal należą do nejvyváženějším (i najbardziej interesujące) w turnieju, podczas gdy prawie wszystkie Omanu atakujący lub Wingers nadal płacić za niezwykle wszechstronnych sportowców zdolny obraźliwe startu i mety.

Tak rzeczywiście, chyba że szukasz niektóre z tych zamilováníhodné z zewnątrz, tylko Palestyńczycy lub Ománci mogłyby być te najbardziej odpowiednimi kandydatami…

Strona główna podział pierwszej fazie rundy grupowej:

dziewiąty 1., 10:00…Australia – Kuwejt (Melbourne) 10-ty główna 1., 06:00…South Korea – Oman (Canberra)

10-cia 1., 08:00…Uzbekistan – Korea Północna (Sydney) 10-ty główna 1., 09: 00…Arabia Saudyjska – Chiny (Brisbane)

11 1., 08:00…Zjednoczone Emiraty Arabskie – Katar (Canberra) 11 Home 1., 10:00…Iran – Bahrajn (Melbourne)

12 1., 08:00…Japonia – Palestyna (Newcastle) 12 Home 1., 09:00…Jordan – Irak (Brisbane)