Schürrle grał dobrze wczoraj i wyśmiewany spekulacje na temat transferu

Ostatni miesiąc był w kryzysie. André Schürrle na przełomie listopada i grudnia wręcz paběrkoval, nie dziwi więc, że jego José Mourinho zbudowany sporadycznie przez kilka minut. Wczoraj gdy wygrasz przeciwko Sporting (3: 1), jednak wykazały doskonałe osiągi, zdobył zwycięskiego gola, dzięki czemu można go śmiech dziennikarzy spekulacji transferu z Chelsea

Zeszłoroczny sezon doszedł do perfekcji i koronował ją i triumfu Championship. świat, kiedy w finale nagrany jedynego gola Mario Götzemu. W bieżącym roku, to taki wielki nie uzyskać podstawowe nastawy mecz co pierwszeństwo mecz Eden Hazard i Willian.Dlatego media zaczęły spekulować na temat tego, czy niemiecki skrzydłowy w styczniu nie opuści Stamford Bridge.

“że mogę tylko śmiać,” powiedział Evening Standard Schürrle. „Z pewnością w polu okna obok transferu nie zmieni klub, jestem szczęśliwy, gdzie jestem, w Londynie. Kocham miasto i fani. Mamy świetny zespół i chcemy coś wygrać,” powiedział 24-letni piłkarz, który w Chelsea w poprzednim sezonie przyszedł jakie trofea są zainteresowane, bez obciążenia.

Wszystko wskazuje na to, że może się to zmienić w tym roku. Bunch Jose Mourinho pokazuje w świetnej formie i wszystkie 25 mecze konkurencyjne stracił tylko jeden. nie Schürrle być fundamentem tego raportu nie zając intencji. „Jestem tutaj i chcę pomóc zespołowi.Wiem, że z moich rozmów Manager i liczy na mnie. „ powiedział.

Schürrle uważa również jego czas nadejdzie. ” Możemy obracać się z jedenastu dokonać pewnych zmian i jeszcze mamy dużo jakości na polu „ wskazał na wczorajszym pojedynku z Sporting, w którym sześciu członków zespołu brakowało stabilny.

Jego Chelsea awansowała do finału Ligi Mistrzów, w pierwszej kolejności, a poniedziałek, 15 grudnia południe spodziewa się jednym z pięciu zespołów z innych miejsc. uderzenie może tylko Paris Saint-Germain, Junvetus, Szachtar Donieck, Bayer Leverkusen i szwajcarska Bazylea.

niemiecki przedstawiciel wyprzedzeniem ostrzega, że ​​The Blues nie boi się każdy przeciwnicy „mamy dużą kadrę. – to jest dokładnie to, czego potrzebujemy, aby osiągnąć nasze cele. Nikt nie boi.Kiedy pokaże naszą najlepszą wydajność, możemy pokonać każdego na świecie, „ skończyła.