Studenci przepracowany przygotowanie streszczeń wszystkich przedmiotów

Studenci przepracowany przygotowanie streszczeń wszystkich przedmiotów. W tym najtrudniejszych tematów. Na przykład, mówi E.V.Kulikova, “siódmy równiarka szukałem literatury na temat” systemu monetarnego stanu Zairu. ” Innym – na temat “Przyszłość Rosji.” Pierwszy równiarka zadawane Bernard Shaw grać “Pygmalion”, twierdząc, że do czytania tej pracy sprawia, że ​​nauczyciel. ” Jednak nie oznacza to, że dzieci są uzależnieni tylko jednego odniesienia literatury, informacyjnych, takich jak encyklopedie wizytówka firmowa, podręczniki i szopki. Nie, wciąż muszą dramatyczny czytanie, emocjonalne, “dla duszy” – na pewno bibliotekarzy [68].
Czytanie młodzież wciąż istnieje Koło fiction.

sinema-ukrayna-muzeCiekawostką jest to, że w 1990 stopniowo pochłania produkt masowych gatunków literackich charakterystycznych literatury dla dorosłych [36]. To był gatunek, takie jak gatunku fantasy. I, w zasadzie,  dziś gatunek są tłumaczone wydań. Na przykład, powieść stała się popularna Dzh.K.Roling “Harry Potter i kamień filozoficzny”. Inny przykład – “Władca pierścieni”. Spośród filmów na ten produkt doprowadziły do ​​wzrostu popytu na książkach JRR Tolkiena nastoletniej publiczności. Nastolatki coraz bardziej zainteresowani w gatunku fantasy.
Ale pisarze fantastyki są często oskarżane o eskapizm, unikając problemów rzeczywistości. Literatura dziecięca jest bardzo oderwane od trosk i problemów z prawdziwego życia. Wesołe przygody występujące na Marsie lub gdzieś w odległej przyszłości, kolejne gobliny i trolle nie feud związane są z codziennych trosk dzieci-czytnik.
Warto zauważyć, że taka sytuacja istnieją dwa przeciwstawne poglądy. Pierwszym z nich jest negatywny stosunek do tej sytuacji: “odstawienie dziecka od rzeczywistych obaw wirtualnego, nieistniejącego świata, taka literatura nie pomaga mu w rozwiązywaniu jego problemów, może służyć jedynie zabawy i rozrywki. Literatura ta zachowuje dziecko z jego niedojrzałości, nie obcy mówi mu doświadczenia społeczne i wzbogacić swoją druk ulotek składanych duszę i charakter “. [68] Jest to pogląd podzielany przez większość badaczy. Ale jest jeszcze inny widok. To może być wyrażona w cytat z rozmowy z VP-fiction pisarz Krapivin, gdzie pisarz powiedział: “Tak, jeśli te książki nie ma, więc niech ma. Oni nie poszli do niektórych ciemnych lochach. Poszli do dobrego świata i dobrej historii. Że człowiek potrzebuje bajki – okazała się od tysięcy lat. Stąd musimy nowoczesnej bajki. Jeśli osoba w tej książce opiera się na nowoczesnych obrzydliwości, ta książka pomaga żyć i daje im radość, przynosi ulgę, a następnie, dzięki Bogu! A jeśli nadal tam jest takie uczucie, takie emocje, takie pomysły, które są następnie jutro pomoże mu w życiu, coś do pokonania – i wiem, że to się zdarza bardzo często – to jest podwójnie dobra “[10 ].