Wojownik Koukalová medal osiągnięty. Wojownik skończyła ósmą

biathlonista Gabriela Koukalová zakończony w dążeniu wyścigu Pucharu Świata w Nove Mesto na Morawach i na ósmym miejscu z trzech błędów na strzelnicy. Francuzka wygrała Anais Chevalierová, druga żona piątkowym sprincie, że prawie dziesięć sekund pokonać Włoszka Dorothea Wierer i zdobył pierwsze zwycięstwo w karierze. Trzeci zakończył mistrz sprintu Tatyana Akimovová z Rosji.

-Veronika Vítková przeniesiony z szesnastym miejscu na pozycji dwunastej z dwoma błędami na strzelnicy. Ewa Puskarčíková wyścig tyle poszło nie tak, trzy błędy fotografowania i trzydziestego piątego czas oznaczało spadek do 26miejsce.

Koukalová po raz piąty bieg, ale trzy kręgi przestępcze on przygotowany na szansę walki przed własną publicznością na medal. Jej strata wzrosła z 36 sekund do rozpoczęcia minutę.

„Starałem się jechać taktycznie, ale to była krew. Strzelanie słaba, nadal jest to cud, to jest dziesięć. I był jeszcze w W tym roku naprawdę nie znaleźliśmy „, powiedział Koukalová. „To wspaniały wynik w dziesiątkach, ale gdy wiesz, że jest to bieganie i strzelanie nie był człowiekiem w stanie utrzymać, tak mi przykro.”

„Starałem się jechać taktycznie, ale to była krew.Strzelanie słaba, nadal jest to cud, że jest w dziesiątkach, a nawet byłem w tym roku, który został znaleziony „, powiedział Telewizji Czeskiej.

Koukalová rozpoczął wyścig spokojnie i zwolnił swój błąd podczas strzelania w pozycji leżącej. Czeski biathlonista ale przyspieszony i drugi warunek strzelanie udany tak dobrze, bo spędziła na zakres rozszerzony okres czasu. w tym momencie, jechał w pierwszej dziesiątce.

ostatni strzał w innym państwie leży kierować nie pasuje, co oznaczało, że nie ma wielką stratę do podium.Na ostatniej pozycji Koukalová spalony szybko, ale jeszcze jeden cel nezbělal.

Vítková rozpoczął wyścig jako Koukalová jeden błąd przy pierwszej strzelnicy, a także naśladować następujące zera „pionowo”. W rezultacie, przeniósł się w zasięgu wzroku pierwszej dziesiątce, która zaatakowała po zera przy trzeciej wizycie na strzelnicy. Ale w końcu za jego broni podczas ostatniego pożaru w czarnym Vítková upadku i musiał zadowolić się dwunastym miejscu.

„Jestem szczęśliwy, bo zostały przeniesione do przodu”, powiedział Vitek. „Przykro mi, tylko pierwszy element, ponieważ był całkowicie niepotrzebny cios. Wiedziałem, że to przez pięć godzin i trener potwierdził mi.Bieganie nie jest idealny nie jest, ale w porównaniu do wczoraj było moje odczucie na torze lepiej, „powiedziała.

Puskarčíková brakowało zawsze cel na pierwsze dwie pozycje, a następnie odkrycie sezonu wymyślić w czwartej dziesiątce, ale trzeci najbardziej szybkie i dokładne strzelanie przesunął wzrok 20. miejsce. trzecią pętlę karę w końcu to jednak poprawić przygotowany.