Wróć do dziecka

Wróć do dziecka, sprawdź to. Jak tylko pierwszy raz w lewo z pokoju, spójrz na czasie. Co 5 minut z powrotem, dopóki nie zaśniesz na trzeci dzień, zwiększyć czas do 10 minut. W nocy, to samo powinno wstać i sprawdzić okruchy.

Długi płacz dziecka nie będzie maksymalnie godzinę. Nie trzeba go wyrzucić, idź w pokoju, po pewnym okresie czasu, nawet jeśli czuje, że jesteś blisko. Po pewnym czasie, będzie nauczyć się spać sam i nie trzeba będzie go w tej sprawie.

Teraz dla młodego angielskiego jest ważne, aby wiedzieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. W dzisiejszym świecie, można łatwo znaleźć przyjaciół za pośrednictwem Internetu w dowolnym miejscu na świecie, na stronach zagranicznych znacznie cenniejsze informacje mogą być oszczędne podróżować po świecie dzięki lotniczych budżet i możliwości Internetu.

1

Jeśli zgadzasz się ze znaczeniem uczenia się języka obcego i masz dziecko, będzie książka Naomi Steiner “obcy jako matka. Jak można pomóc dziecku nauczyć się dwóch języków”, w którym można znaleźć wiele praktycznych porad, aby pomóc dziecku nauczyć się tylko dwie lub kilku językach.

Być może żałować, że jako dziecko nie pomogło do nauki języka angielskiego, i masz całe życie, aby być w fazie uczenia się. Daj swoim dzieciom możliwość obejścia tego problemu. Po przeczytaniu tej książki dowiesz się, dlaczego dziecko jest ważne, aby rozpocząć naukę języka obcego, a będziesz w stanie pomóc swojemu dziecku w nauce.