Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki-dla-dzieci

Osobiście uwielbiam te zabawki za przyssawki, które obracają się, huczą i grają melodię, za każdym razem, gdy zaczynasz ją obracać. Taką zabawkę można przymocować do rozwijającego się dywanu, aby dzieci spojrzały na nią, leżąc na plecach i mogły zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy, jeśli po uderzeniu melodia zaczyna grać.

Można go również przymocować do wózka dziecięcego lub fotelika dziecięcego. Cóż, albo zapnij je w dowolnym miejscu, a zwłaszcza w krzesełku, aby dzieci zrozumiały, że możesz grać nie tylko ciągnąc wszystko do ust.

Wskazówka: zwilż przyssawkę tak zabawki edukacyjne dla dzieci, aby mocno przylegała i nie przeleciała przez pokój, jeśli dziecko zostanie gwałtownie uderzone. Mówię to z własnego doświadczenia.

11. Miękkie, zgniatające kostki.

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: granie na rękach rozciągniętych do środka, granie, leżenie na brzuchu, siedzenie, ciągnięcie, chwytanie, przenoszenie z ręki do ręki, puszczanie zabawki edukacyjne dla dzieci, koordynowanie ruchów rąk i wizji, przyczyna i skutek, stałość obiektu, badanie obiektu w jamie ustnej, determinacja źródło dźwięku, określenie objętości

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Będziesz zaskoczony tym, w jak wczesnym wieku dziecko może zostać zabrane z podobną zabawką. Kolory i dźwięki kompresji przyciągają dzieci (wygląda na to, że torebka chipsów wytwarza hałas), a miękka tekstura ułatwia trzymanie kostki nawet niemowlęciu.

Niektóre kostki mają dzwonki, aby przyciągnąć jeszcze więcej uwagi. Baw się z nimi, gdy dziecko leży na brzuchu, na boku lub siedzi. Kiedy dorosną, zaczną gryźć, żuć i połykać piłki, jakby nic się nie wydarzyło.

Umieść je w wieży i pozwól dziecku rozerwać je, aż pewnego dnia nauczy się umieszczać jedną kostkę na drugiej.

12. Piramida

Zabawki dla dzieci do roku photoJakie umiejętności rozwijają się: granie na rękach rozciągniętych do środka, zabawa, leżenie na brzuchu, siedzenie, ciągnięcie, chwytanie, przenoszenie z rąk do rąk, łączenie, koordynowanie ruchem dłoni i wzroku, przyczyna i skutek zabawki edukacyjne dla dzieci, określanie objętości i wielkości przedmiotu

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

To jest klasyk. Chociaż możesz być sceptycznie nastawiony do możliwości zabawiania dziecka zabawką, tak jak na początku. Ale dziecko może samodzielnie trzymać jeden z pierścieni w dłoni (chwytając, pamiętasz?), A czerwony ostatni pierścień piramidy zawsze jest pokryty grzechotką.

Szczegóły: AlaKoala